Блог братів Кочут

Все, що необхідно знати про проби золота

    Золото — один із найбільш популярних дорогоцінних металів, який людством використовується ще з древніх часів в якості прикрас, предметів декору, аксесуарів, монет (у наш час банківські злитки). Гадаємо,  що любов до золота появилася через його чарівний колір, який символізується з успіхом та багатством.

Детальніше

Рубін — король серед дорогоцінних каменів.

    Древні індійці називали його королем серед каменів, бірманські воїни вірили, що рубін робить людину невразливою в бою. Європейці епохи Середньовіччя  вважали, що рубін загоює рани та лікує запальні захворювання.

Детальніше

Якими бувають натуральні опали та як за ними доглядати?

    Опали — одні з найбільш загадкових та містичних каменів. У них неймовірне відображення кольорів з чарівними візерунками. Їхня гра зі світлом зачаровувала не одні очі. Однак, окрім незвичайного вигляду у них є ще ряд певних особливостей, про які хочемо Вам розповісти.

Детальніше

Як почистити срібло та чому домашні методи не працюють?

    Догляд за ювелірними прикрасами — це питання, яке цікавить практично кожного власника. Адже всім хочеться, аби виріб завжди виглядав, як новий цілий рік. Могутній Гугл містить багато інформації стосовно чистки золота або срібла. Однак значна частина запропонованих способів є аматорською. І найгіршим є те, що деякі з цих методів навіть псують ваші прикраси. Проаналізувавши всі способи, ми підготовили для вас публікацію, яка відповість на одне з найбільш розповсюджених запитань — «Як почистити срібло

Детальніше

Родіювання прикрас, як одне з найкращих ювелірних покриттів

    Родіювання — скільки разів ви чули про це покриття металу? Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, як відбувається процес родіювання та взагалі для чого його використовують? Є думка, що родіювання — це найкращий спосіб боротьби з алергією на срібло та золото. Гадаєте, що це вірно? Читайте тоді нижче, аби дізнатися правду. Ми розповімо Вам не тільки про причини використання, вплив на організм, а також покажемо, як поверхність ювелірної прикраси покривається слоєм родія. 

Детальніше

Оксидування — покриття в ювелірному мистецтві

    Друзі, проглядаючи срібні прикраси, ви напевно помітили, що більшість з них покриваємо оксидуванням. У нас не один раз цікавилися цим покриттям, адже не всі знають що це таке та для чого використовують. З цієї причини ми створили публікацію в блозі, аби розширити ваші знання стосовно ювелірної справи та відповісти на популярні запитання.

Детальніше

Богема. Нова колекція kochut, 2019

Ви любите розкіш, ексклюзивність та дорогоцінні метали? Вам подобаються прикраси, про які можна сказати: «Дорого. Граційно. Вишукано»? Якщо ствердно відповідаєте на всі запитання, то Ви повинні ознайомитися з новою колекцією прикрас, яка створена для жінок, що мріють стати зірками. 

Детальніше

Як визначити розмір пальця

    Причина створення цієї публікації проста — в Інтернеті купа фейкової інформації. Багато електронних ресурсів, включаючи відомі ювелірні бренди, пропонують неефективні та абсолютно неточні методи визначення розміру каблучки, після яких доводиться прикрасу переробляти.

Детальніше

Сапфір — все про дорогоцінний камінь

    Друзі, сьогодні ми продовжуємо висвітлювати у нашому блозі тему дорогоцінних каменів. Гадаємо, що блог на цей раз буде неменш цікавий за попередній.

Детальніше

Мокуме гане — неймовірна ювелірна техніка поєднання металів

    Прикраси мокуме вражають своїм незвичним дизайном. Однак, коли дізнаєшся про техніку більш детально та розумієш, яким чином вдається створювати такі каблучки, то тебе охоплює неймовірне захоплення. Саме з цієї причини ми зробили блог про Мокуме.

Детальніше