Блог братів Кочут

Сила вдячності: ТОП-10 прикрас до Дня матері

ТОП найкрасивіших ювелірних прикрас до Дня матері. Виразіть свою вдячність завдяки ювелірному мистецтву.

Читати

Як правильно визначити розмір браслета?

У цій міні-інструкції ви дізнаєтеся як правильно вимірювати розмір браслету. Бонус — інформація про одягання цільних браслетів.

Читати

Гра з вогнем: за що ми так любимо гранати

Один з найбільш цікавих напівдорогоцінних каменів, що заворожує своєю грою. Ми розповімо все, що необхідно знати про вогняний гранат: історія, характеристики, різновиди, правила підбору та догляду, а також як носити прикраси з цим самоцвітом. Читайте, щоб дізнатися, за що ми так любимо гранати.

Читати

Платина: що необхідно знати та чому вона варта вашої уваги?

Що необхідно знати про один з найбільш рідкісних металів на Землі? Якими унікальними особливостями платина відрізняється від решти дорогоцінних металів і для кого платинові прикраси стануть чудовим вибором? Про все це, і більше, читайте в нашій статті.

Читати

Аметист — камінь справжнього передчуття весни

Відкрийте для себе нову інформацію про доступну розкіш. Відповідаємо на питання про аметист: історія, характеристики, фактори якості. Також надамо поради, щодо підбору кам'яної фіалки. 

Читати

Старт аукціону | Кулон "Серце єдинорога"

Старт аукціону. Продаж срібного кулону з рубіном — «Серце єдинорога».

Читати

Анонс благодійного аукціону «З любов’ю від життя»

Фінальний етап конкурсу ескізів прикраси. Виставлення виробів на благодійний аукціон.

Читати

Американки чи європейки: яку форму обручок найкраще обрати для себе

Американка та європейка: яку модель обрати та чому варто звертати увагу на профіль прикраси. Відкривайте нашу статтю, щоб не зробити помилку при виборі обручок.

Читати

Застібки для сережок: головні правила вибору

Настав час розповісти вам головні правила вибору застібок для сережок. Ви дізнаєтеся, що необхідно враховувати при виборі сережок, щоб обрати найзручнішу модель.
Читати

Загорніть усе: топ-10 ювелірних бажань 2020 року

Дізнайтеся ТОП-10 ювелірних прикрас Kochut, які виготовили цього року. Сережки, кулони та каблучки, що завоювали серця не одного клієнта.

Читати