Блог братів Кочут

Конкурс для студентів «Найкращий ескіз»

Друзі, раді повідомити, що сьогодні ми запускаємо доволі незвичний конкурс. Це не просто Giveaway в два кліки. Ми хотіли б надати шанс молоді проявити свої таланти та здібності. Тому 12.02 стартує конкурс для студентів — «Найкращий ескіз прикраси». 

Детальніше

Топаз — камінь небесної чистоти

Прийшов час розповісти про камінь, який своєю небесною чистотою підкорив не одну синьооку красуню (і не тільки синьооку). А завдяки його неочікуваним відтінкам та фантастичній властивості поєднуватися з різними металами, топаз уміло підлаштовується під унікальну красу своєї власниці. Мало того, цього улюбленця також поважають ювеліри, наголошуючи на його здатності розкриватися по-новому при кожній обробці.

Детальніше

Як доглядати за ювелірними прикрасами

Догляд за ювелірними виробами цікавить кожного власника, який переймається зовнішнім виглядом своїх прикрас. Усі хочуть щоб їхні вироби завжди ефектно та чарівно виглядали, але у нашому світі ніщо не вічне. Навіть найбільш досконалий витвір, виготовлений з найкращих матеріалів, з часом може втратити початковий вигляд.

Детальніше

Виглядай, як джентльмен, або що варто знати про запонки?

Запонки не бояться часу та змін у трендах. Вони завжди будуть відмінною прикрасою до сорочки. Хіба у світі є чоловічий аксесуар, який є одночасно декоративний та функціональний? Якщо ви їх не носите, то втрачаєте можливість отримувати від людей приємні компліменти. Однак перед тим, як придбати запонки, ви повинні знати: як їх носити, підбирати та одягати, щоб не спустили гроші на вітер, а вклали їх в майбутні реліквії, які зможете передати своїм дітям!

Детальніше

Все, що необхідно знати про проби золота

    Золото — один із найбільш популярних дорогоцінних металів, який людством використовується ще з древніх часів в якості прикрас, предметів декору, аксесуарів, монет (у наш час банківські злитки). Гадаємо,  що любов до золота появилася через його чарівний колір, який символізується з успіхом та багатством.

Детальніше

Рубін — король серед дорогоцінних каменів.

    Древні індійці називали його королем серед каменів, бірманські воїни вірили, що рубін робить людину невразливою в бою. Європейці епохи Середньовіччя  вважали, що рубін загоює рани та лікує запальні захворювання.

Детальніше

Якими бувають натуральні опали та як за ними доглядати?

    Опали — одні з найбільш загадкових та містичних каменів. У них неймовірне відображення кольорів з чарівними візерунками. Їхня гра зі світлом зачаровувала не одні очі. Однак, окрім незвичайного вигляду у них є ще ряд певних особливостей, про які хочемо Вам розповісти.

Детальніше

Як почистити срібло та чому домашні методи не працюють?

    Догляд за ювелірними прикрасами — це питання, яке цікавить практично кожного власника. Адже всім хочеться, аби виріб завжди виглядав, як новий цілий рік. Могутній Гугл містить багато інформації стосовно чистки золота або срібла. Однак значна частина запропонованих способів є аматорською. І найгіршим є те, що деякі з цих методів навіть псують ваші прикраси. Проаналізувавши всі способи, ми підготовили для вас публікацію, яка відповість на одне з найбільш розповсюджених запитань — «Як почистити срібло

Детальніше

Родіювання прикрас, як одне з найкращих ювелірних покриттів

    Родіювання — скільки разів ви чули про це покриття металу? Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, як відбувається процес родіювання та взагалі для чого його використовують? Є думка, що родіювання — це найкращий спосіб боротьби з алергією на срібло та золото. Гадаєте, що це вірно? Читайте тоді нижче, аби дізнатися правду. Ми розповімо Вам не тільки про причини використання, вплив на організм, а також покажемо, як поверхність ювелірної прикраси покривається слоєм родія. 

Детальніше

Оксидування — покриття в ювелірному мистецтві

    Друзі, проглядаючи срібні прикраси, ви напевно помітили, що більшість з них покриваємо оксидуванням. У нас не один раз цікавилися цим покриттям, адже не всі знають що це таке та для чого використовують. З цієї причини ми створили публікацію в блозі, аби розширити ваші знання стосовно ювелірної справи та відповісти на популярні запитання.

Детальніше