Блог братів Кочут

Серія прикрас «Екзальтація» — новий рівень краси

Нова серія ексклюзивних ювелірних прикрас з паладієвого золота в комбінації з технікою Мокуме гане. Натискайте на "Читати", щоб дізнатися більше. Адже в Україні такого ще ніхто не робив.
Читати

Паладієве золото — більше, ніж ювелірний сплав

Дізнайтеся про ексклюзивний ювелірний сплав, що став нашою візитівкою. Ми розповімо про особливості паладієвого золота та пояснимо, чому це не тільки красиве рішення для ювелірних прикрас, а й — інвестиція в майбутнє. 

Читати

Результати конкурсу найкращий ескіз

Друзі, сьогодні 13 квітня, а це означає, що час оголошувати результати конкурсу "Найкращий ескіз прикраси".

Читати

Як зробити пропозицію дома?

Карантин зіпсував плани освідчитися в коханні? Прочитайте нашу статтю і ви зрозумієте, що вдома може освідчитися не менш креативно та романтично.

Читати

Коронавірус: нові правила догляду та носіння ювелірних прикрас

Covid 19 вносить нові правила по догляду та носінні ювелірних прикрас. Дізнайтеся про них першими, щоб захисти себе та своїх близьких.

Читати

Giveaway спільно з Kochut Wood

Сидіть дома і беріть участь у нашому GIVEWAY!

Читати

Карантин карантином, а замовлення за розкладом

Наша майстерня в Ужгороді продовжує працювати з усіма дотриманнями правил гігієни. Щоб всі отримали свої прикраси вчасно.

Читати

В наших шоурумах оголошено карантин

Друзі, із 17 березня по 3 квітня шоуруми в Києві та Ужгороді переходять в режим карантину. Це ж стосується і наших шоурумів в Австрії, Чехії, Казахстані та офісу в Лондоні.

Читати

Як вибрати каблучку на заручини?

Вибір каблучки на заручини не завжди проста справа. Особливо, для тих, хто хоче знайти особливу ювелірну прикрасу, що вразить кохану наповал. Якщо ви не з тих, хто байдуже ставиться до купівлі каблучки на заручини, то ми допоможемо зробити правильний вибір. 

Читати

Конкурс для студентів «Найкращий ескіз»

Друзі, раді повідомити, що сьогодні ми запускаємо доволі незвичний конкурс. Це не просто Giveaway в два кліки. Ми хотіли б надати шанс молоді проявити свої таланти та здібності. Тому 12.02 стартує конкурс для студентів — «Найкращий ескіз прикраси». 

Читати