Блог братів Кочут

Як ніколи доречні: які камені дарувати на кожну річницю весілля

Дізнайтеся, з якими каменями варто дарувати ювелірні прикраси на кожну річницю весілля. Ми розглянемо перші 10 років шлюбу.

Читати

З любов’ю від життя — конкурс «Кращий ескіз»

Старт другого конкурсу «Кращий ескіз прикраси». На цей раз БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Учасником може стати будь-хто. Натискайте на «Читати», аби дізнатися більше.

Читати

Інопланетний: таємниці чорного діаманту

Коротко про особливості чорних діамантів. Чим вони відрізняються від прозорих та чи варто їх взагалі купувати. Відкривайте статтю, аби дізнатися правду.

Читати

Всередині сяйва: розкриваємо головні питання про діамант

Дізнайтеся про короля всіх коштовних каменів. Ми розповімо про особливості чарівних діамантів, які далеко не кожен знає.

Читати

Еволюція прикрас Kochut

Дізнайтеся, як еволюціонували наші прикраси за цілих 9 років. Обережно, перегляд фотографій може викликати почуття ностальгії :)
Читати

Нагородження переможців конкурсу "Найкращий ескіз"

Дізнайтеся як відбулося нагородження призерів конкурсу "Найкращий ескіз прикраси".

Читати

Старт аукціону. Перстень Два світи

Друзі, ми розпочинаємо аукціон перстня "Два світи". Робіть ваші ставки.
Читати

Анонс благодійного аукціону

Друзі, нарешті ми дійшли до фінальної частини конкурсу найкращий ескіз — виставлення прикрас переможців на благодійний аукціон.

Читати

Серія прикрас «Екзальтація» — новий рівень краси

Нова серія ексклюзивних ювелірних прикрас з паладієвого золота в комбінації з технікою Мокуме гане. Натискайте на "Читати", щоб дізнатися більше. Адже в Україні такого ще ніхто не робив.
Читати

Паладієве золото — більше, ніж ювелірний сплав

Дізнайтеся про ексклюзивний ювелірний сплав, що став нашою візитівкою. Ми розповімо про особливості паладієвого золота та пояснимо, чому це не тільки красиве рішення для ювелірних прикрас, а й — інвестиція в майбутнє. 

Читати