На прикраси надається гарантія 50 років з моменту покупки. Гарантія надає право на безкоштовне усунення виробничого дефекту*

*виробничий дефект: тріщина, раковина більше 1 мм; включення більше 1 мм; несправний замок в сережках, браслетах.

Умови гарантійного обслуговування

— Просимо відправити прикрасу разом з гарантійним талоном (для внесення додаткової інформації стосовно ремонту прикраси).

— Переданий виріб із запитом на гарантійне обслуговування, підлягає проведенню огляду в нашій майстерні для підтвердження виробничого дефекту.

— Визначити гарантійний випадок може лише наш майстер на виробництві.

Гарантія не розповсюджується:

1. На полірування зовнішніх поверхонь.

2. На покриття білого родію, чорного родію, оксидування, позолоту та інші покриття.

3. На прикраси, які деформувалися або мають відхилення від стандартної геометричної форми.

4. На прикраси, які падали, були вдарені або умисно пошкоджені.

5. На вставки дорогоцінних та напівдорогоцінних каменів, які пошкодились (тріснули, розкололись, випали) у зв'язку із механічними пошкодженнями прикраси (а не через виробничий дефект).

6. На прикраси, які були в ремонті у сторонніх компаній чи майстрів.

Клієнт, користувач прикрасою розуміє і приймає наступні факти:

1. Ювелірна прикраса в процесі носіння може контактувати з іншими предметами, які будуть залишати сліди у вигляді потертостей, подряпин, сколів, ямочок, вм’ятин, мікрозрізів та інші пошкодження, як на металі так і на вставці. Цей процес починається одразу з моменту експлуатації. У кожної людини експлуатація проходить з різною інтенсивністю.

2. При зовнішньому навантаженні прикраса може деформуватись (зігнутись).

3. У срібної прикраси, покритої білим родієм, в місцях де буде стиратись покриття, срібло може темніти.

4. У місцях де стиратиметься покриття білого родія (або інше покриття) на прикрасі з білого золота буде видно реальний (живий) жовтуватий відтінок білого золота.

5. При експлуатації можуть зношуватися візерунки, грані, ковані фактури.

6. При експлуатації можуть пошкодитись технологічні елементи які втримують вставку, що може призвести до втрати (випадання) вставки.

7. При експлуатації може зменшуватись вага прикраси внаслідок стирання шару металу, що є нормально і природньо для всіх ювелірних прикрас. Однак це також залежить від інтенсивності експлуатації виробу. 

При необхідності ми завжди готові провести ремонт прикраси власного виробництва, якщо виконання ремонту в конкретній ситуації дозволяє його здійснити. Кожен випадок обговорюється індивідуально при спілкуванні з менеджером.