Кочут: понад 7 років розвитку ювелірного мистецтва


Мрія — це те, що робить людину щасливою, надає їй сил і дозволяє зрозуміти своє призначення. Наш шлях до ювелірного мистецтва почався з однієї мрії — присвятити своє життя улюбленій справі, яка приносить нам задоволення, а іншим — позитивні емоції та незабутні спогади. Це був непростий і довгий шлях, але з часом ми змогли його пройти.

Ми вважаємо, що досягли успіху не тільки завдяки професіоналізму, адже в світі є багато хороших майстрів, які продовжують залишатися в тіні. Такому прориву ми зобов'язані нашим улюбленим батькам, які виховали в нас — любов до праці, відповідальність за свої вчинки і переконаність в тому, що при будь-яких обставинах потрібно залишатися людиною. Ці переконання є ключовими для особистісного зростання і досягнення успіху в цілому.

Сотні тисяч підписників в соціальних мережах, сотні позитивних відгуків від наших клієнтів і блиск в очах відвідувачів майстерні кажуть нам про правильність вибору шляху та підходу до улюбленої справи.

Чим же ми відрізняємося від інших ювелірних брендів?

Команда

Час минав, ми росли з кожним днем, з кожною новою прикрасою. І в один день, Kochut виріс до масштабів, в яких три людини більше не здатні охопити весь спектр обов'язків в ювелірній справі. Нам потрібна була команда однодумців-професіоналів, які поділяють наші погляди і цінності. Ми хотіли бачити біля себе людей, які могли також вкладати душу в кожен виріб і працювати з максимальною віддачею. Адже тільки таким чином можна наблизитися до професійної досконалості.

Таким чином нам вдалося знайти перших майстрів-помічників, менеджерів і дизайнерів. На даний момент ми об'єднані чимось більшим, ніж одними професійними відносинами — ми стали однією сім'єю... Сім'єю, в якій завжди є і буде взаємопідтримка і розуміння.

Майстерня

Кожен ювелірний виріб виготовляється нами власноруч від самого початку і до кінця. Такий підхід дозволяє контролювати процес виготовлення і зберігати високу якість виробів. Ідея, зміст, дизайн, литво, механічна обробка, складання, пайка, закріпка каменів, нанесення декоративних покриттів — робиться в одній майстерні.

Більшість прикрас створюється повністю вручну (наприклад, каблучки в техніці мокуме гане), що дозволяє створювати ексклюзивні і унікальні роботи. Адже деякі вироби неможливо повторити в точній копії.

Ми також використовуємо ручне моделювання у воску, 3D моделювання, після чого віртуальний взірець вирізається з воску на фрезерному ЧПК верстаті. Майстерня — це наш другий дім, в якому ми не тільки працюємо, але і відпочиваємо, отримуючи натхнення.

Шоурум

Вибирати виріб тільки по фотографіях непросте завдання. Адже коли наші прикраси лягають на тіло, то виникають зовсім інші відчуття. Вони не сприймаються, як вироби з мас-маркета, які одні на одного схожі. У них відчувається характер і навіть життя.

Чому? Тому що в кожен виріб вкладені душа, любов і сенс. Прикраси повинні не просто красиво лежати, а доповнювати особистість. Але щоб зрозуміти, який виріб зможе найкращим чином Вас розкрити, необхідно з ними познайомиться наживо.

Розуміючи це, ми створили виставкову зону не тільки в майстерні в рідному Ужгороді, а й повноцінний шоурум в Києві. Якщо ви хочете прийти до нас в гості, то з радістю Вас зустрінемо за попереднім записом, і познайомимо з нашими прикрасами. Хочемо зазначити, що в наявності є не всі моделі прикрас і не всіх розмірів.


Окрім Ужгорода та Києва наші прикраси можна оглянути в партнерських шоурумах, зокрема в Дюссельдорфі, чеському місті Простейов та Нью-Джерсі (США).

Адреси та контакти наших представництв за кордоном шукайте на сторінці Партнери.

Якщо Вас цікавить співпраця з нами, то з радістю розглянемо всі пропозиції.