Про нас

Про нас

Все почалося з мрії трьох братів займатися улюбленою справою, яка приносить задоволення, а іншим людям — позитивні емоції та незабутні спогади. Було пройдено довгий шлях розвитку перш ніж спільне хобі перетворилося на справу всього життя.

Ми керуємося принципами, які виховали в нас батьки – любов до праці, відповідальність за свої вчинки та переконаність в тому, що за будь-яких обставин треба залишатися людьми. Ми глибоко впевнені, що ці переконання є ключовими для особистісного зростання та досягнення успіху загалом.


Сотні тисяч підписників в соціальних мережах, сотні позитивних відгуків від наших замовників та блиск в очах відвідувачів майстерні говорить нам про правильність шляху, яким ми рухаємося та підходу до улюбленої справи.

Головне, що відрізняє нас від інших ювелірних брендів, — це самостійна розробка та виготовлення прикрас.

Команда

У певний момент наша справа зросла до масштабів, в яких троє людей більше не могли охопити весь спектр обов'язків в ювелірній справі. Ми вирішили збирати команду однодумців-професіоналів, які поділяють наші погляди і цінності. Так з'явилися перші майстри-помічники, менеджери і дизайнери. Зараз нас об'єднує щось більше ніж просто професійні зв'язки — ми стали однією сім'єю.

Майстерня

Ми створюємо всі прикраси в нашій майстерні самостійно. Це дозволяє нам контролювати процес виготовлення і зберігати високу якість виробів. Багато моделей створюються повністю вручну (наприклад, каблучки в техніці мокуме гане), деякі — способом моделювання по воску, 3D моделювання, після чого віртуальна модель вирізається з воску на фрезерному верстаті. Майстерня служить нам другою домівкою, в якій ми не тільки працюємо, але і відпочиваємо, отримуючи натхнення.

Шоурум

Іноді, нас питають, де можна побачити наші прикраси наживо. Для такого випадку ми створили невелику виставкову зону в нашій майстерні. У вас є можливість за попередньою домовленістю прийти до нас в гості і подивитися на прикраси наживо, а також доторкнутися до них. Попереджаємо, що в наявності є не всі моделі прикрас і не всіх розмірів. Також, ви можете подивитися і купити прикраси у наших партнерів в Австрії за адресою Graben 31, Wien 1010.