Від міліметра до дюйма: таблиці відповідності розмірів

20.07.2023
vieved   22534

Визначення правильного розміру каблучки є дуже важливим при замовленні. Це забезпечує комфорт при носінні і належне розташування на пальці.

 

Якщо каблучка занадто велика, вона може зісковзнути з пальця або постійно прокручуватись навколо нього. Якщо ж розмір буде занадто малим, то воно стискатиме палець, заважатиме кровообігу та викликатиме дискомфорт.Розмір каблучок у різних країнах вимірюють по різному, через це можуть бути незначні відмінності. Найпоширенішими системами вимірювання є американська, британська та європейська системи.


• У Сполучених Штатах Америки та Канаді використовується американська система, де розмір каблучки вимірюється в дюймах або дробах.

• У Великій Британії використовується британська система, де розмір позначається літерами (наприклад, F, H, I).

• У багатьох європейських країнах, включаючи Францію, Німеччину та Італію, використовується європейська система, де розмір каблучки позначається числами в міліметрах. Наприклад, розмір 52 відповідає довжині кола у 52 мм.Тому при визначенні розміру каблучки в інших країнах важливо звернути увагу на систему вимірювання, яку вони використовують, і правильно визначити свій розмір. Це можна зробити за допомогою таблиць переведення розмірів, які надаються виробниками і продавцями ювелірних виробів, або звернувшись до фахівців у ювелірному магазині, які допоможуть визначити оптимальний розмір. Також існують спеціальні пальцеміри, які можна використовувати для самостійного визначення розміру.


Пам'ятайте, що розмір каблучки може відрізнятися в залежності від дизайну, ширини і форми кільця, тому рекомендується приміряти кільце перед покупкою, щоб переконатися, що воно підходить вашому пальцю і має правильний розмір.В Україні для визначення розміру каблучки використовується система вимірювання, що базується на діаметрі в міліметрах. Зазвичай каблучки позначаються числами від 12 до 22, де кожне число відповідає конкретному розміру. Наприклад, розмір 16 означає каблучку з діаметром 16 мм або обхватом пальця 50,2 мм.


Українська система вимірювання розміру каблучки може трохи відрізнятися від систем, які використовуються в інших країнах. Тому, якщо ви купуєте каблучку за кордоном або в інтернет-магазині з іншої країни, вам можуть знадобитися таблиці переведення розмірів для зручного порівняння.

 


Таблиця розмірів каблучок за американською системою вимірювання

Таблиця розмірів каблучок за британською системою вимірювання

Таблиця розмірів каблучок за європейською системою вимірювання
Таблиця розмірів каблучок за українською системою вимірювання
Важливо враховувати, що каблучки можуть мати різну ширину та форму, що може вплинути на комфорт носіння і вибір розміру. Тому завжди краще приміряти каблучку перед покупкою, щоб переконатися, що вона ідеально підходить вашому пальцю і має правильний розмір.(
2.8
 з 5)

Поширити статтю

(
2.8
 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: