Справжні, сильні, непереможні

Справжні, сильні, непереможні

26.01.2023
vieved   10599

«Ми не вміємо керувати танками та користуватись зброєю, але ми теж можемо допомогти!» - так звучить мото нашої компанії від 24 лютого 2022 року.

Перше, що ми зробили в день повномасштабного вторгнення, після того як трохи оговтались - надіслали 100 000 грн на офіційний рахунок НБУ. Ніхто не знав, скільки це триватиме та що відбуватиметься далі.


Вже трохи згодом стало зрозуміло, що цього не достатньо, бо кінець ще не близько. Тому в квітні ми презентували колекцію срібних тризубів, 100% прибутку з яких ми передаємо на потреби ЗСУ та волонтерів по сьогодні.

Із вилучених коштів придбали 1 автомобіль для військових медиків, придбали 2 тепловізори, направили 50 000 гривень на покупку та ремонт автомобіля для 101 бригади 71 батальйону, надіслали 50 000 фонду «Повернись живим» та ще 200 000 грн «Markus Foundation».
Після останнього згаданого донейту в нас зародилась особлива співпраця! Ми розробили 2 кулони спільно з Валерієм Маркус та Фондом «Markus Foundation». За перший місяць вдалось перерахувати 430 000 грн на забезпечення, утеплення та спорядження бійців 47 Бригади. Кулони можна придбати тут.Окрім наших особистих проєктів та донейтів ми були учасниками ще й 9 благодійних аукціонів, де в якості лотів були представлені прикраси Kochut Jewellery та декоративні вироби Kochut Wood. Цими лотами вдалось зібрати ще 220 000 грн!


На початку великої війни ми поставили собі мету зібрати на підтримку військових 1 млн грн. Для нашої невеликої компанії – це значна сума і нам приємно, що спільними зусиллями нам вдалось її перевиконати.


Та ми не зупиняємось! Ви і надалі можете замовляти наші тризуби, Сокири та Магури, і цим самим наближати Перемогу. Бо все буде Україна! Вона надихає нас бути справжніми, сильними і непереможними.

(
5.0
 з 5)

Поширити статтю

(
5.0
 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: