Часто задавані питання від клієнтів (Q/A)

Виробництво

Скільки часу потрібно для створення ювелірних виробів на замовлення?

Середній термін виготовлення прикрас, які можна знайти на нашому сайті, становить 20 днів.
У деяких рідкісних випадках необхідні камені для прикраси можуть бути відсутні або конкретний камінь важко знайти. У таких випадках ми зазвичай замовляємо новий камінь (і доставка може зайняти від 2 до 4 тижнів) або пропонуємо альтернативний камінь із наших запасів.
Індивідуальні замовлення виконуються у кілька етапів протягом 1,5 - 2 місяців: обговорення дизайну, створення ескізу чи моделі та, нарешті, виготовлення в металі.

Чи можна замовити гравіювання на ювелірних виробах?

Звісно! Однак не на кожній прикрасі можна зробити гравіювання, тому кожен випадок необхідно обговорити з одним із наших менеджерів. Нижче наведено вартість гравіювання одного ювелірного виробу:
- 1 буква - $5
- 1 слово/дата - $10
- 1 фраза - $15
- 1 символ - $30

Чи можливе виготовлення певної моделі з іншого металу або іншого каменю?

Так, ви можете точно замовити копію певного виробу з іншими характеристиками (наприклад, метал, вставка, розмір).

Чи виготовляєте ви ювелірні вироби із металів, наданих клієнтами?

На жаль, деякі технічні обмеження не дозволяють нам виготовляти ювелірні вироби із металів, наданих нашими клієнтами.
Одним із прикладів обмежуючого фактора є те, що загальна вага металу, необхідного для виробництва, може бути в 3-4 рази важчою, ніж кінцева вага виробу.
Хоча ми приймаємо золото, ми зазвичай створюємо наші прикраси зі "свіжих" матеріалів. Ми додаємо неблагородні метали до високоякісного золота та срібла, щоб створити необхідний рівень чистоти (або каратності) виробу, а вартість отриманого золота віднімається від загальної ціни.

Чи виготовляєте ви ювелірні вироби з каміння, наданого клієнтами?

Так, ми часто виготовляємо ювелірні вироби з камінням, наданими нашими клієнтами. Однак це не універсальне правило, і можливі винятки. Ми завжди раді обговорити всі деталі наших клієнтів.

Послуги

Що робити, якщо замовлений розмір не підходить?

Більшість наших моделей, зроблених на замовлення, не підлягають зміні розміру, але в деяких випадках ми можемо змінити розмір кільця або виготовити нове кільце як заміну символічної плати.
Якщо ви замовляєте кільце в подарунок і не впевнені, який розмір вам потрібен, ми рекомендуємо заздалегідь зв'язатися з нашими менеджерами, щоб дізнатися, як можна замінити кільце за символічну плату, якщо потрібно змінити розмір.
Якщо прикраса, яку ви придбали на нашому складі, виявилося невідповідним розміром, ми можемо запропонувати заміну на таку ж модель у потрібному вам розмірі безкоштовно (за умови, що необхідний камінь є на складі та модель можна переробити).

Скільки коштує ремонт/зміна розміру?

– Вартість ремонту залежить від характеру пошкодження. Ми можемо визначити точну вартість ремонту лише після фізичного огляду виробу у нашій майстерні.
– Вартість зміни розміру залежить від моделі.

Чому моє срібло/мій палець почорніли?

Окислення срібла - це реакція металу на шкіру, і обставини, що у її основі, значно від людини до людини. Срібло також може почорніти внаслідок контакту з "агресивними" речовинами, такими як миючі засоби, лаки та креми.
У нашому виробництві срібло та біле золото найчастіше покриваються білим родієм. Це додаткове покриття запобігає почорнінню срібла, що означає, що деяким нашим клієнтам не потрібно турбуватися про вищезгадану реакцію.
Якщо ваше срібло чорніє, ми рекомендуємо покрити кільце білим родієм (якщо модель дозволяє це зробити).

Що робити, якщо випав камінь або пошкоджено виріб?

Ми завжди готові допомогти відремонтувати ювелірні вироби, які були пошкоджені, деформовані або, якщо випав камінь. Вартість ремонту залежить від характеру пошкодження та визначається у кожному конкретному випадку.
Всі ремонтні роботи є безкоштовними, якщо пошкодження сталося через виробничий дефект.

Ваші ціни вищі за межі України?

Так, наші ціни за межами України є вищими, і це пов'язано з тим, що у нас є офіси в інших країнах.
Міжнародна ціна є мінімальною економічно вигідною ціною для наших партнерів з урахуванням усіх транспортних витрат, оплати всіх необхідних документів та сертифікатів, орендних платежів, податків, зарплат тощо.
Загальні питання

Як я можу довіряти якості вашої продукції?

З домашньої майстерні ми виросли у бренд, який продає ювелірні вироби як в Україні, так і в усьому світі. Наші партнери в Чехії, Німеччині та Англії завжди підтверджують чистоту наших виробів та якість каміння відповідно до національних стандартів.
Кожен виріб проходить строгий контроль якості, перш ніж виставляється на продаж або надсилається клієнту.

Чи приймаєте ви лом від клієнтів?

Ми приймаємо золото 585 і 750 проб.

Чи надаєте ви сертифікати на ваші камені?

Камені у наших прикрасах, як правило, не мають сертифікатів. Всі наші постачальники - професійні геммологи, і ми впевнені як каміння, з яким працюємо.

Якщо ви бажаєте, щоб камінь у вашій прикрасі був сертифікований, будь ласка, повідомте про це нашим менеджерам при оформленні замовлення. Ми також маємо можливість сертифікувати камінь в Українському державному гемологічному центрі (USGC), але процес сертифікації може незначно вплинути на терміни виробництва.

Сертифіковані діаманти

Ювелірні вироби з діамантами можна придбати як із сертифікатом, так і без нього. Для того, щоб гарантувати натуральність діамантів у наших прикрасах, ми довіряємо нашим сертифікованим постачальникам та використовуємо спеціальне обладнання для визначення справжності кожного каменю.

Ми вважаємо, що сертифікат варто купувати для будь-якого діаманту вагою 0,3 карати та більше. Вартість ювелірних виробів з діамантами може змінюватись в залежності від ваги та характеристик каменю, а також від наявності або відсутності певних документів.

Найбільш поширеними та престижними сертифікатами, які ми можемо надати, є:

Міжнародні: GIA, HRD

Регіональні: USGC, IGI, IGL

Оплата і доставка

Скільки коштує доставка?

Доставка по Україні здійснюється за рахунок компанії, тому клієнт не несе жодних витрат. Вартість доставки за кордон визначається тарифами перевізника (Укрпошта, EMS).

Чи ви здійснюєте доставку по всьому світу? Якщо так, то які терміни доставки?

Так. Доставка в Європу займає близько двох тижнів, доставка в США - близько 10-15 днів, доставка до всіх інших країн - 15-25 днів.