Поширені питання від клієнтів (Q/A)

Виробництво

Скільки часу потрібно для створення ювелірних виробів на замовлення?

Середній час виготовлення прикрас із золота та платини становить 25 робочих днів. Термін виготовлення прикрас зі срібла та поєднання срібло-золото становить 2-3 місяці. Про всі зміни термінів чи можливі затримки наші менеджери повідомляють під час оформлення замовлення. 
Індивідуальні замовлення виконуються у кілька етапів протягом 1,5 - 2 місяців: обговорення дизайну, створення ескізу чи моделі та виготовлення в металі.

Чи можна замовити гравіювання на ювелірних виробах?

Звісно! Однак не на кожній прикрасі можна зробити гравіювання, тому кожен випадок обговорюємо індивідуально. Нижче наведено вартість гравіювання ОДНОГО ювелірного виробу:
- 1 буква — $5
- 1 слово/дата — $10
- 1 фраза (з кількох слів) — $15
- 1 символ або зображення — $30

Чи можливе виготовлення певної моделі з іншого металу або з іншим каменем?

Так, Ви можете замовити варіацію наших наявних моделей. Наприклад, обрати інший метал, покриття чи вставку (за умови, що розмір та форма каменю не змінюється). 

Чи виготовляєте ювелірні вироби із металів, наданих клієнтами?

На жаль, деякі технічні обмеження не дозволяють нам виготовляти ювелірні вироби із металів, наданих нашими клієнтами.
Одним із прикладів обмежуючого фактору є те, що загальна вага металу, необхідного для виробництва, може бути в 3-4 рази важчою, ніж вага наданого клієнтом металу.
Ми приймаємо золото 585 та 750 проби в якості брухту(лому), чим можна компенсувати частину вартості обраних прикрас, та всі вироби виготовляємо ТІЛЬКИ з власного, чистого сплаву.

Чи виготовляєте Ви ювелірні вироби з камінням, наданого клієнтами?

Так, ми виготовляємо ювелірні вироби з камінням, наданими нашими клієнтами. Однак, це не універсальне правило, і можливі винятки. Наші менеджери завжди з радістю проконсультують Вас стосовно можливості створення індивідуального виробу!

Послуги

Що робити, якщо замовлений розмір не підходить?

Більшість наших моделей не підлягають зміні розміру, але в деяких випадках ми можемо змінити розмір каблучки або ж виготовити нову каблучку (ці послуги є платними, якщо невідповідність розміру не є виробничим браком).
Ми рекомендуємо перед покупкою ознайомитись із найбільш надійними способами визначення розміру пальця, також можемо надіслати пальцеміри. Якщо Ви замовляєте каблучку в подарунок і не маєте можливості точно виміряти розмір каблучки, ми рекомендуємо уточнити у Вашого менеджера про можливість збільшення/зменшення обраного виробу та про можливість заміни прикраси за необхідності.

Скільки коштує ремонт/зміна розміру?

Вартість ремонту залежить від характеру пошкодження. Ми можемо визначити точну вартість ремонту лише після фізичного огляду виробу у нашій майстерні.
Вартість зміни розміру залежить від моделі (якщо модель взагалі підлягає змінам розміру).

Чому моє срібло/мій палець почорніли?

Окислення срібла — це реакція металу на шкіру та довколишнє середовище. Срібло також може почорніти внаслідок контакту з "агресивними" речовинами, такими як миючі засоби, лаки та креми, тому рекомендуємо прочитати наш блог про догляд та якісну експлуатацію прикрас.
Щоб запобігти потемнінню срібла, прикрасу можна покрити білим родієм.

Що робити, якщо випав камінь або пошкоджено виріб?

В першу чергу — зв’яжіться з нами :) Якщо пошкодження сталося через виробничий дефект — ремонтні роботи є безкоштовними. Якщо ж пошкодження трапилось з інших причин, ми готові оглянути та відремонтувати ювелірні вироби за додаткову оплату. Вартість ремонту залежить від характеру пошкодження та визначається у кожному випадку індивідуально.

Ваші ціни вищі за межами України?

Так, наші ціни за межами України є вищими. Це пов’язано з нашими партнерськими шоурумами в Європі та США.
Міжнародна ціна є мінімальною економічно вигідною ціною для наших партнерів з урахуванням усіх транспортних витрат, оплати всіх необхідних документів та сертифікатів, орендних платежів, податків, зарплат тощо.

Як я можу довіряти якості Вашої продукції?

З домашньої майстерні ми виросли у бренд, який продає ювелірні вироби як в Україні, так і в усьому світі. Наші партнери в США, Чехії, Німеччині, Англії та інших країнах Європи  підтверджують якість наших виробів, які повністю відповідають міжнародним стандартам. Також, можете оглянути незалежні відгуки в наших соціальних мережах чи знайти їх на інших платформах.
Кожен виріб проходить строгий контроль якості, перш ніж виставляється на продаж або надсилається клієнту.

Чи надаєте Ви сертифікати на Ваші камені?

В наших виробах ми використовуємо тільки натуральні камені, які проходять перевірку професійних гемологів, яким ми довіряємо.
Якщо для Вас необхідно, щоб камінь у Вашій прикрасі був сертифікований, будь ласка, повідомте про це при оформленні замовлення. Наші менеджери можуть підібрати камені як з міжнародними сертифікатами GIA чи HRD, так і з регіональними. Також можете скористатися можливістю сертифікувати камінь в Українському державному гемологічному центрі (USGC). Послуга сертифікації є платною та може незначно вплинути на терміни виробництва.

Оплата і доставка

Скільки коштує доставка?

Доставка по Україні БЕЗКОШТОВНА. Вартість доставки за кордон визначається тарифами перевізника (Укрпошта, EMS).

Чи здійснюєте доставку по всьому світу? Якщо так, то які терміни доставки?

Так, відправляємо в будь-який куточок планети, крім росії та білорусі. Доставка в Європу триває близько 2-3 тижнів, доставка в США — 3-4 тижні, доставка до всіх інших країн — до 6 тижнів.