Обручки Кочут: вибір засновників бренду

14.11.2023
vieved   1250

Коли одружується ювелір, природно, що найбільшу цікавість викликають обручки: яку модель обрав, створював їх самостійно чи ні, обирав з наявних прикрас чи малювали новий ескіз тощо?
Старший брат Юрій зі своєю дружиною мають дві пари обручок. Перша — «Алхімія кохання», яка була розроблена ще до самого одруження пари, та все ж, до жіночої обручки були внесені деякі зміни: пір'їнки, що біля місяця, було змінено на вогники. Є здогадки чому? Обручки для пари, до речі, Юрій виготовляв спільно з молодшим братом Ігорем.


Згодом, як ділиться старший брат, він побачив заготовку мокуме гане зі срібла і паладієвого золота. «Тоді я зрозумів, що це будуть дуже класні обручки і вони нам потрібні як додаткові. «Алхімію кохання» будемо носити в особливі дні, а ці більше підійдуть на щодень. Правда, робив їх не я», — розповідає Юрій Кочут. До слова, наразі ця модель має назву «Софора»Важливим етапом для всього ювелірного бренду стали обручки ще одного подружжя Кочутів. Обручки «Дерево життя», які виготовив середній брат Роман для них з дружиною, стали першою моделлю цілої колекції прикрас «Дерево життя». «Коли займався виготовленням наших обручок, паралельно ще працював над замовленнями, тому в роботі багато допомагала дружина», — згадує Роман Кочут. Зараз це ледь чи не улюблені обручки серед клієнтів!Назву і артикул обручок молодшого подружжя Кочутів ми вам не підкажемо, бо цю модель виготовляв Ігор для них з коханою в єдиному екземплярі. І вони не можуть бути повторені ще раз. На фото ви можете бачити ковані обручки з платини, де жіноча обручка доповнена діамантовим розсипом. 


(
4.7
 з 5)

Поширити статтю

(
4.7
 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: