Річний звіт донейтів Kochut на підтримку військових

01.12.2023
vieved   1109
Ми віримо в силу спільної дії та підтримки! З перших днів війни прагнули бути максимально корисними для наших захисників, для нашої країни. Минулого року разом з Kochut Interiors задонейтили понад 1 000 000 гривень, цього ж року, окрім власних зборів та участі в аукціонах, ми активно співпрацювали і з благодійними фондами.

В цьому блозі зібрали всі детальні звіти за 2023 рік. Дякуємо за вашу довіру!


Markus Foundation


Перша наша співпраця відбулась з БФ «Маркус Фаундейшн». В колаборації з сержантом Валерієм Маркусем ми розробили 2 кулони, прибуток з яких ми передаємо фонду по сьогодні (і будемо робити це до самої перемоги!). Наразі сума донейтів становить понад 600 000 грн!


Звіт по донату в Markus Foundation


AZOV ONE


Протягом року ми збираємо 100% прибутку з наших срібних тризубів і донейтимо у різні фонди чи/та волонтерські організації. У квітні цей прибуток ми направили БФ «Azov One» — 132 705 грн! Дякуємо за кожну покупку!


Звіт по донату в AZOV ONE


Повернись живим


Друга співпраця відбулась разом з нашими колегами-ювелірами за ініціативи БФ «Повернись живим». Протягом тижня 3 українських бренди передавали 5% свого загального прибутку. За період цієї ініціативи ми спільно брали 245 419 грн!


Благодійний фонд Сергія Притули


Влітку ми створили кулон «Перша Армія Миру» за однойменною айдентикою, яку розробили за ініціативи «Благодійного фонду Сергія Притули». Прибуток з кожного кулону направляємо на великі збори фонду. Наразі ми зібрали понад 40 000 грн! Кулон залишається в асортименті, тож можете долучитись до зборів покупкою! 


VETERANKA


Крайня, та точно не остання наша співпраця відбулась для підтримки руху «ВЕТЕРАНКА». Ми долучились до великого зимового збору прибутком з наших кулонів Фенікс. Так ми зібрали 40 000 грн!


Звіт по донату в VETERANKA, Повернись Живим та Фонд Сергія Притули


Ми вдячні кожному, хто приєднується до наших ініціатив, хто купує прикраси і цим самим підтримує наші Сили Оборони! 

Разом сильніші.


Звіт по донату в Фонд Сергія Притули
(
4.8
 з 5)

Поширити статтю

(
4.8
 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: