Як обрати талісман або камінь-оберіг за місяцем народження?

Як обрати талісман або камінь-оберіг за місяцем народження?

09.07.2024
vieved   215

Натуральне каміння завжди займало особливе місце в житті людства. З давніх-давен воно використовувалося не тільки як прикраса, але і як амулети чи талісмани, символи сили або влади.
Багато культур наділяли каміння магічними властивостями, вважаючи, що воно може приносити удачу, захист і навіть зцілення. Звідси і традиція поділу каменів за місяцями народження, де кожен місяць має свій особливий камінь, який вважається талісманом для народжених у цей період. Ці уявлення і до сьогодні залишаються популярними, підкреслюючи глибокий зв’язок людини з природою.
У сучасному розумінні найкращий камінь той, який подобається вам особисто. Це може бути ваш астрологічний камінь або просто той, що відгукується за своїми характеристиками. Тож тут можна сміливо експериментувати і спиратися, як на внутрішні відчуття, так і на символізм.

Січень — гранат


Гранат — камінь пристрасті та привабливості. Підсилює харизму й робить вас привабливими для інших людей. Він пробуджує внутрішній вогонь творчості та очищає творчі блоки, щоб втілити ваші ідеї та концепції в життя. Дуже мотиваційний камінь, він надихає на продуктивність та приваблює удачу в бізнесі. Переглянути прикраси з гранатом.

Лютий — аметист


Аметист — камінь духовності. Він допомагає принести спокій і ясність там, де є тривога та плутанина. Камінь стабільності, сили і спокою.
Популярний у ювелірних виробах і домашньому декорі. Це захисний камінь, відомий своєю заспокійливою енергією та здатністю знімати стрес, одночасно підвищуючи духовний розвиток. У деяких культурах цей камінь відомий як «майстерний цілитель». Чудово підходить для медитації. Переглянути прикраси з аметистом.

Березень — аквамарин


Аквамарин символізує мужність, розум, захист. Сприяє духовному усвідомленню. Допомагає подолати страх говорити. Він дає сміливість і ясність, щоб висловити свої внутрішні знання та отримати доступ до своєї інтуїції.
Стародавні легенди розповідають, що ці камені були скарбом русалок, що робить їх традиційними талісманами удачі, безстрашності та захисту.

Квітень — діамант


Діамант надає безстрашність, непереможність і силу духу. Він усуває емоційний і душевний біль, зменшує страх і відкриває нові починання. Стимулює креативність, винахідливість та уяву. У духовному плані діамант уособлює чистоту, невинність і прозорість ваших емоцій до коханої людини. Переглянути прикраси з діамантами.

Травень — смарагд


Камінь нескінченної любові та процвітання. Сприяє збереженню пам’яті та розумової ясності. Смарагд допомагає вам почути мудрість свого серця та слідувати за покликом. Кажуть, що він сприяє дружбі, миру, гармонії, блаженству та домашньому затишку, оскільки дозволяє тому, хто його носить, дарувати та отримувати безумовну любов. Переглянути прикраси з смарагдом.

Червень — місячний камінь


Відомий своєю чарівною грою світла та райдужних кольорів. Вважається, що він використовує силу місяця та приносить рівновагу, інтуїцію та емоційне зцілення. А також сприяє зростанню, оновленню та трансформації.
Райдужний блиск каменю символізує жіночу енергію, таку як грація, краса та чуттєвість. Переглянути прикраси з місячним каменем.

Липень — рубін


Справді дивовижні камені, які приносять мужність, енергію та пристрасть тим, хто їх носить. Також вважається, що рубіни здатні захищати свого власника від негативних вібрацій і навіть нещастя.
Стародавні греки та римляни вірили, що носіння рубінів принесе їм успіх у битвах і покращить ясність розуму. Переглянути прикраси з рубіном.

Серпень — хризоліт


Камінь позитиву. Вважається, що він врівноважує емоції та розум. Зменшує одержимість, заздрість і усуває почуття провини. Кожен, хто має у своєму житті цей сяючий зелений дорогоцінний камінь, зможе перемогти в складних ситуаціях. Переглянути прикраси з хризолітом.

Вересень — сапфір


Цей дорогоцінний камінь шанували протягом століть завдяки його багатим значенням і властивостям. Кажуть, що сапфір є каменем мудрості, який стимулює концентрацію, підвищує креативність і сприяє чистоті та глибині думки. Також вважалося, що сині сапфіри захищають від злих духів і шкоди, що робило їх популярним вибором для королівських осіб та духовенства в давнину. Переглянути прикраси з сапфіром.

Жовтень — опал або турмалін

Опал

Допомагає звільнитися від гніву та заявити про власну гідність, виразити своє справжнє я. Він також освітлює думки, почуття та приховані емоції, виводячи їх на поверхню для вивчення та трансформації. Переглянути прикраси з опалом.

Турмалін

Вважається, що турмалін сприяє творчості, підвищенню духовності та захищає від негативної енергії.
Значення, пов’язане з турмаліном, залежить від його кольору, причому кожен колір представляє різні аспекти, такі як любов, зцілення або баланс. Переглянути прикраси з турмаліном.

Листопад — цитрин


Відомий як «камінь достатку». Вважається, що він підвищує позитив, впевненість і успіх. Наповнений сонячною енергією, він піднімає самооцінку, робить впевненішим, надихає на творчість, відкриває розум для нових думок. Його часто використовували, щоби привернути процвітання. Подумайте: сонце в камені.
Цитрин заряджає енергією та бадьорить, дарує тепло, комфорт та енергію, приносить у ваше життя щастя та радість. Переглянути прикраси з цитрином.

Грудень — топаз або танзаніт

Топаз

Блакитний камінь топаз часто асоціюється з любов’ю і вірністю. Кажуть, що він символізує вічну дружбу та глибоку, тривалу любов. Пов’язаний зі співчуттям і спілкуванням, це камінь, який бажано носити для «наведення мостів» між людьми. Переглянути прикраси з топазом.

Танзаніт

Танзаніт вважають каменем трансформації та тим, що прискорює духовне зростання. Часто асоціюється зі спокоєм і ясністю, він допомагає людям долати перешкоди, покращує інтуїцію та сприяє кращому спілкуванню. Також вважається, що танзаніт приборкує тривогу та стрес. Переглянути прикраси з танзанітом.

(
5.0
 з 5)

Поширити статтю

(
5.0
 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: