Як визначити розмір пальця та як його не потрібно вимірювати?

Як визначити розмір пальця та як його не потрібно вимірювати?

20.02.2019
vieved   34096

Причина створення цієї публікації проста — в Інтернеті купа фейкової інформації. Багато електронних ресурсів, включаючи відомі ювелірні бренди, пропонують неефективні та абсолютно неточні методи визначення розміру каблучки, після яких доводиться прикрасу переробляти.

Ми проаналізували усі можливі способи та перевірили їх на собі. У сьогоднішньому блозі ви дізнайтеся про те, як правильно, та як неправильно можна визначити розмір пальця.

Як визначити розмір пальця?

1. Замір пальцеміром. Найбільш точний спосіб визначення. Використовується в ювелірних майстернях. Ми його найбільше всього рекомендуємо, оскільки таким чином можна отримати надійні результати. До того ж, прогадати з розміром у даному випадку неможливо.

Якщо Ви бажаєте придбати у нас каблучку, але не знаєте свого розміру пальця, то ми можемо надіслати Вам один примірник. 

2. Поміряти внутрішній діаметр наявної каблучки штангенциркулем (гірший спосіб лінійкою). Штангенциркуль чудовий спосіб для визначення розміру пальця. Він показує точні й надійні результати. Перевагою також є легкість у використанні. Єдиним недоліком є тільки те, що у побуті це рідкісний предмет. З цієї причини дехто починає визначати розмір каблучки лінійкою (роблять замір внутрішнього діаметру каблучки). Якщо замір показав, що внутрішній діаметр каблучки 18 мм, тоді у неї 18 розмір. Однак, лінійкою можна запросто помилитися на декілька міліметрів й вона вимагає неабиякої уважності. 

3. Принести каблучку ювелірам. Якщо у вас є можливість непомітно "позичити" каблучку, то можете принести в ювелірну майстерню, щоб майстри визначили розмір.

4. Запитати у подруги або родичів. Непоганий спосіб, але враховуйте ризик помилитися. Найбільшим недоліком цього варіанту є те, що хтось може проговоритися. Тому перед тим, як запитувати, подумайте чи можете довіряти людині та чи не видасть вона ваш чудовий план.

Це були 4 найкращі способи виміру розміру пальця. Однак, нашим фаворитом є перший метод.

Як не потрібно вимірювати розмір пальця?

1. Ниточкою. Один із найбільш розповсюджених способів виміру, який знайдеться на кожному ресурсі. На деяких сайтах знаходяться навіть зображення покрокового виміру ниточкою. Щоправда, метод абсолютно не дієвий, оскільки ви схибите на декілька розмірів. Спосіб не спрацює, тому що ниточка немає достатньої жорсткості, а також занадто вузька.

2. Стрічкою паперу. Трохи кращий спосіб за ниточку, але також ненадійний. Є величезний ризик отримати похибку у вимірах. 

3. Надіслати фотографію пальця ювелірам. У нашій практиці часто виникали ситуації, коли клієнти непомітно фотографували свої та пальці дружини, а потім підписували: "У мене 19 розмір. Який тоді у неї?" На око визначити розмір завжди нереально. Навіть якщо пальці практично однакові.

4. Опираючись на розмір одягу. Разом з попереднім способом, ці два варіанти найбільш невдалі. Вони неточні та ненадійні. 

Вищезгадані способи дають похибку не просто в 0,4 розміри, а подеколи навіть в 2, що є надзвичайно великою розбіжністю.

Якщо ви не бажаєте переробляти каблучку, аби зробити її більшого/меншого розміру, то уникайте перерахованих методів/

Можливо, на словах інформація тяжко сприймається й Вам не вистачає графічних зображень. З цієї причини ми створили відео, в якому Ви наглядно можете подивитися як потрібно та не потрібно визначати розмір пальця. Гадаємо, що воно внесе ясність в деякі моменти.


Коли не потрібно визначати розмір пальця?

1. Зранку. Оскільки за ніч в організмі накопичується вода, то руки стають дещо набряклими. Найкраща доба для виміру — полудень.

2. Після фізичних навантажень.

3. У приміщеннях з високою температурою. Також не варто вимірювати, коли пальці холодні.

Дотримуйтеся цих коротких порад і тоді Вам вдасться точно виміряти розмір. Однак, для того, щоб уникнути найменших похибок, ми рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами. 

(
5.0
 з 5)

Поширити статтю

(
5.0
 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: