Як правильно вибрати каблучку на заручини

Як правильно вибрати каблучку на заручини

Як правильно вибрати каблучку на заручини

Вибір каблучки на заручини не завжди проста справа. Особливо, для тих, хто хоче знайти особливу ювелірну прикрасу, що вразить кохану наповал. Якщо ви не з тих, хто байдуже ставиться до купівлі каблучки на заручини, то ми допоможемо зробити правильний вибір. 

Чек-лист планування пропозиції

Скільки повинна коштувати каблучка на заручини?

На просторах Інтернету гуляє правило, що каблучка на заручини повинна коштувати як дві місячні зарплати. Автором цієї ідеї є один маркетолог, який вирішив збільшити витрати чоловіків. Викиньте це з голови. Таке правило нічого не значить, та є всього лиш маркетинговим трюком.

Опирайтеся на свої фінансові можливості. Не потрібно себе заганяти у фінансову яму заради того, щоб купити каблучку за шалені тисячі.  

Обговоріть зі своєю другою половинкою  

Якщо ви невпевнені на 100% в тому, що подобається вашій дівчині, то варто обговорити майбутню каблучку. Дізнайтеся, що їй подобається, якому стилю надає перевагу (лаконічний та класичний чи щось оригінальне та з мотивами природи), один центральний камінь чи розсип? 

«Але ж від цього втрачається романтика!» Це доволі суперечливо. По-перше, ваша кохана не знатиме, яка саме буде каблучка, на коли заплановане освідчення та як плануєте зробити пропозицію. По-друге, якщо ви довго знаходитеся у відносинах, то у більшості випадків мова за шлюб уже була й це не стане великою новиною. 

Та це не означає, що можете сміливо підходити та казати: «Вибирай, що хочеш». Вам необхідно дізнатися якому стилю, яким камням та металам кохана надає перевагу. Найкращим варіантом буде розмова в такому стилі:

«Я знаю, що ми говорили іноді про шлюб, але є ще одне питання, яке мене тривожить. Я хочу поговорити про каблучку. Мені важливо дізнатися, якою ти її хочеш бачити, адже переживаю за те, щоб вона сподобалася»

 Чому таке повідомлення добре спрацює?

  • Ви повідомляєте, що хочете зробити це разом та зазначаєте на важливості її думки. 
  • Ви поводитесь відкрито та щиро.

Фотографії клікабельні

Сюжет Диснею теж має місце

Якщо Ви чудово знаєте смак коханої й впевнені в майбутньому виробі, то можете пропустити обговорення й зробити сюрприз. 

До речі, нещодавно ми провели опитування, в якому запитали у наших підписників, чи хотіли би вони підказати чоловікові, яка каблучка на заручини їм подобається. 

Опитування чоловіків та жінок

Результати показали, що 56 % за підказку/натяк, а 44 % за те, щоб чоловік обрав сам.

Проте, яким саме шляхом піти — це вже ваш вибір. Ви повинні відчувати, чого би хотіла найбільше кохана. 

Розмір має значення

Обов’язково дізнайтеся розмір пальця. Повірте, вам не потрібні ситуації, коли каблучка злізатиме з пальця всього лиш одним помахом руки чи просто не зможе пролізти. Проблеми зі зміною розміру нікому не потрібні. 

Щоб не припустися помилок, рекомендуємо прочитати нашу статтю «Як визначити розмір пальця».

Наш секрет ідеальної пропозиції

З бюджетом визначились, смаки та розмір дізналися, каблучку купили. Настає найбільш захоплива мить — пропозиція. На цьому етапі починається ваша творчість та креатив. Та який би спосіб освідчення ви не обрали, починаючи від простих й закінчуючи романтичними та вибагливими, але є ще один важливий момент… Коробочка.

Оригінальна коробочка надасть ще більшої магії та чарівності вашому освідченню.

Ми проектували коробочку з поворотним механізмом таким чином, щоб Ви зручно та непомітно  носили її в кишенях штанів чи піджаку. Зовні це виглядатиме, наче носите портмоне чи смартфон, що складно сказати про класичні квадратні коробочки. Вони можуть легко викрити грандіозний план та викликають неприємні почуття в кишенях через стиснення. 

Та це ще не все… Механізм відкриття коробочки зроблений таким чином, щоб показати неймовірну красу каменю. В ній каблучка сяє яскравіше та викликає лише захоплення. 

То що все-таки найголовніше?

Смак та уподобання вашої дівчини. Це найголовніше, що необхідно знати, аби подарувати незабутню каблучку. Впевнені, що сподобається? Тоді сміливо купуйте й робіть сюрприз. Якщо ні, то задумайтесь над тим, щоб зробити це разом. Адже вам не байдуже, що дарувати, чи не так?

Не варто підходити до цього безвідповідально. Каблучка на заручини — це не черговий подарунок, а особлива прикраса. 

Обираючи нас, ми зробимо усе можливе, щоб вона запам’яталася коханій на все життя. Переходіть в категорію «Каблучки на заручини», а також «Коробочки для прикрас», аби зробити ідеальну пропозицію руки та серця. Якщо виробу не буде в наявності, то виготовимо спеціально для вас під замовлення. Також ми допоможемо підібрати найкращі дорогоцінні камені до майбутньої прикраси.


(5.0 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: