Історія створення колекції "Гілочка"

Історія створення колекції "Гілочка"

Історія створення колекції "Гілочка"

Оскільки цієї весни (2019) чарівній колекції «Гілочка» виповнилось п'ять років, то ми вирішили присвятити їй цілий блог, в якому розповімо про історію створення неймовірної серії прикрас.

    Кожен митець рано чи пізно створює витвір, який стає не просто одним з багатьох знакових виробів, але і його найвпізнаванішою візитівкою. Достатньо цю роботу просто побачити або десь про неї почути, як раптом перед очима або в думках з’являється автор праці. Мона Ліза — да Вінчі. Лампочка — Едісон. Apple — Джобс. «Гілочки» — Kochut.

    Історія створення першої гілочки звісно ж романтична. Одного весняного дня до нас завітав хлопець, який мав намір освідчитися коханій. Проте для нього було важливо зробити це з особливою, незвичною каблучкою. Тема природи виявилась його єдиним побажанням до замовлення. У решті замовник повністю поклався на нашу майстерність та смак. І це у підсумку спрацювало чарівним чином.

    Це замовлення є яскравим прикладом того, що в кожній справі важливо довіряти професіоналам.

    Ідея відтворення фактури кори дерева у оздобленні каблучки виникла спонтанно. На таке рішення наштовхнуло споглядання за самою природою. Зрадівши цікавій ідеї, ми з ентузіазмом взялися до роботи. Коли вже готову першу Гілочку ми показали замовнику, він дуже зрадів, побачивши нашу прикрасу. Після успішно виконаного замовлення ми зробили фото та виклали у мережу. (Нижче представлено те саме фото)


    Реакція людей була настільки фантастичною, що вона надихала розвивати цю серію. Аметист замінився на гранат, хризоліт, а згодом і на діамант. Минав час, ми не зупинялись на досягнутому й продовжували розвиватись. Нові етапи нашої ювелірної творчості привели нас до виготовлення сережоккулонів та браслетів.


    Популярність серії "Гілочки" зростала у геометричній прогресії. Гадаємо, що нам вдалося цього досягнути завдяки нестандартності прикраси та її надзвичайно природній красі. Адже досі складно було побачити щось схоже у сфері ювелірного мистецтва.

    Для нас прикраси з серії «Гілочка» є справді знаковими. Тому що саме цей дизайн згодом став імпульсом для появи інших прикрас, таких як: Солодкий плід, Березнева гілочка, Зимова гілочка, Око лісу та інші.


    Одне індивідуальне замовлення подарувало нам не просто можливість створити одну з найпопулярніших прикрас, а й започаткувати чудову та широку тему відтворення природних текстур, яку можна розвивати без меж.

    Якось у нас запитали про плани розвитку цієї колекції. Незважаючи на шанси «Гілочок» перетворитися на модель світового рівня, ми ніколи не будували стосовно неї якихось далекоглядних планів. Це ж, власне, стосується й інших колекцій.  Наш творчий процес — це постійна імпровізація. Якщо виникає нова ідея чи творчий задум, ми одразу ж починаємо втілювати їх у життя.

    Сподіваємося, ви також відчуваєте те особливе натхнення, яке керує нами у нашій роботі.