Молодятам
Молодятам

Молодятам

Обручки вже давно стали не просто символом сімейного союзу, а ще й способом виразити свою індивідуальність, підкреслити своє унікальне, не схоже на інших – кохання. Для здійснення такого бажання ми весь час створюємо нові моделі та виготовляємо весільні каблучки на індивідуальне замовлення. Чи може бути щось краще? Може!

Ми вирішили піти ще далі, й не просто створювати для Вас індивідуальні обручки, а й перетворити їх виготовлення на незабутню пригоду. Лише обручки створені своїми руками будуть на 100% унікальними, а досвід залишиться з Вами на все життя.

Не менш захопливою буде сама подорож, адже наша майстерня знаходиться в мальовничому краї – Закарпатті. Перебуваючи тут у Вас буде можливість насолодитися красою природи, дзюрчанням гірських струмків та вдихнути на повну чистого гірського повітря.

Як ми працюємо?

Майстер-клас проходить в нашій майстерні в Ужгороді. Тривалість — приблизно 8 годин з перервою на обід.

Що нам потрібно?

  • За 2 тижні до приїзду Ви повинні вибрати кільця і повідомити нам модель і свої розміри. Кільця можуть бути як в сріблі, так і в золоті, без каменів, в одному металі.
  • До Вашого приїзду ми підготуємо пару заготовок Ваших каблучок, з якими Ви будете надалі працювати.
  • Також за 2 тижні оплачується аванс 30%.

Так відбувається процес виготовлення обручок

Після завершення, Ви отримаєте свої унікальні обручки і зможете вибрати до них одну з наших фірмових коробочок. За вашим бажанням на коробочці будуть нанесені лазерним гравіюванням ваші імена.

Миті щастя, що залишаться з вами на все життя

Уявіть, як Ви одягаєте власноруч виготовлену обручку на палець коханій людині. Справжнє таїнство на двох!


Імена молодят
Ваш e-mail