Молодятам
Молодятам

Молодятам

Обручки вже давно стали не просто символом сімейного союзу, а ще й способом виразити свою індивідуальність, підкреслити своє унікальне, не схоже на інших – кохання. Для здійснення такого бажання ми весь час створюємо нові моделі та виготовляємо весільні каблучки на індивідуальне замовлення. Чи може бути щось краще? Може!

Ми вирішили піти ще далі, й не просто створювати для Вас індивідуальні обручки, а й перетворити їх виготовлення на незабутню пригоду. Лише обручки створені своїми руками будуть на 100% унікальними, а досвід залишиться з Вами на все життя.

Не менш захопливою буде сама подорож, адже наша майстерня знаходиться в мальовничому краї – Закарпатті. Перебуваючи тут у Вас буде можливість насолодитися красою природи, дзюрчанням гірських струмків та вдихнути на повну чистого гірського повітря.У Вас є можливість власноруч створити обручки однієї з наших наявних моделей.

В майстерні у Вас буде зручне, спеціально облаштоване місце, з усіма необхідними інструментами для втілення Ваших ювелірних фантазій.

Виготовлення триває один-два дні, залежно від обраного способу виконання і складається з цікавих етапів.

У випадку моделювання по воску – це схоже на ювелірну пластику. Приємний процес, який дозволяє вносити багато правок в роботу.

Модель з воску відливається в металі. Таким чином отримуються заготовки ваших майбутніх обручок.

Декілька фінішних операцій шліфування і полірування. Тепер обручки готові радувати ваші серця.

Так відбувається процес виготовлення обручок

Після завершення, Ви отримаєте свої унікальні обручки і зможете вибрати до них одну з наших фірмових коробочок. За вашим бажанням на коробочці будуть нанесені лазерним гравіюванням ваші імена.

Миті щастя, що залишаться з вами на все життя

Уявіть, як Ви одягаєте власноруч виготовлену обручку на палець коханій людині. Справжнє таїнство на двох!


Імена молодят
Ваш e-mail