Майстер-клас по виготовленню ювелірних прикрас


Наш ювелірний бренд вирішив піти далі та дати можливість вам долучитися до процесу створення власних прикрас, які супроводжуватимуть вас протягом всього життя. Адже прикраси створені власноруч будуть завжди ексклюзивом, який наділений особливою магією. 

✔  Де відбувається майстер-клас?

Процес створення прикрас відбувається в головному офісі компанії (м. Ужгород).

Етапи організації майстер-класу:

Крок 1: Попередньо за 2 тижні ми з вами узгоджуємо модель прикрас та загальну тривалість майстер-класу (складність);

Крок 2: Оплата авансу в розмірі 30% від загальної суми виробу та вартості майстер-класу;

Крок 3: Підготовчий етап до майстер-класу відбувається виключно за участі наших ювелірів;

Крок 4: Процес виготовлення за вашої участі.


✔ Тривалість і вартість майстер-класу:

Саме тривалість та складність майстер-класу залежить від ваших побажань. У нас індивідуальний підхід до всіх наших клієнтів, тому ви можете створити свою неповторну казку, де буде місце лише для вас двох.

У вас є можливість долучитися до створення ювелірних виробів на початкових етапах або долучитися до завершальних, найприємніших та легких етапах (шліфовка, полірування і т.д.).

ВАЖЛИВО: Під час проходження майстер-класу вас буде супроводжувати висококваліфікований ювелір, щоб навчити усім тонкощам в ювелірній роботі.

Види пакетів

Пакет стандарт
Пакет стандарт плюс
Пакет VIP

Чи можливо окремо замовити фото/відео зйомку?

Ми  хочемо, щоб цей день ви запам‘ятали на все життя! Тому пропонуємо послугу  фото/відео зйомки під час проходження майстер-класу за участі нашого відео оператора. В результаті ви отримуєте чудовий настрій, прикраси, які виготовлені власними руками та відео, яке ви будете переглядати протягом всього життя.
Пропонуємо вам 2 варіанти:

1. Знімальний процес до 2-х годин – 2000 грн;

2. Знімальний процес до 4-х годин – 2500 грн;

В результаті ви отримуєте проморолик, загальний час якого 1,5 – 3 хв,  в якому будуть відзняті та змонтовані всі моменти проходження майстер-класу. 

У подарунок ви отримаєте preview відео для ваших соціальних мереж.Ця послуга обговорюється завчасно за  ДВА тижні, для уточнення всіх деталей з клієнтом та відео оператором.

До зустрічі на майстер-класі!

Імена молодят
Номер телефону