ТОП ідей зробити пропозицію дома

ТОП ідей зробити пропозицію дома

Якщо ви запланували освідчитись у кохані цієї весни, то карантин, мабуть, попсував ваші плани. Поїздку у Париж довелося скасувати, а улюблений ресторан не приймає тепер відвідувачів. 

Чи означає це, що можна спокійно видихнути та відкласти все до завершення карантину?

Ні, адже у вас є можливість зробити пропозицію коханій не менш креативно навіть вдома. 

Спосіб № 1. Слайд-шоу ваших моментів

Зберіть найкращі фотографії, де ви разом, та запустість слайд-шоу через телевізор. Останнім слайдом, для прикладу, може стати білий фон з надписом: «Ти вийдеш за мене заміж?»

Як можна усилити ефект?

У багатьох пар є таке поняття, як «Наша пісня». Якщо ви одна з таких пар, то накладіть на слайд-шоу вашу улюблену пісню.

«Й звісно не забувайте про пляшку хорошого вина»

Спосіб № 2. Хто сказав, що публічність можлива тільки на вулиці?

Цей спосіб чудова альтернатива для тих, хто хотів освідчитися на публіці. Це можливо зробити завдяки онлайн конференціям, які запросто проводяться завдяки Zoom, Skype. Поговоріть з її найближчими друзями, сім’єю та взагалі людьми, які мають велике значення для неї, та запросіть приєднатися до відео дзвінку. 

Як посилити ефект? 

Попросіть всіх взяти листочки та написати привітання. Також чудовим доповненням для цього буде, якщо вам вдасться вмовити витримати святковий дрескод.

Як реалізувати?

1. Створіть відео дзвінок. Дочекайтеся, коли всі приєднаються. 

2. По готовності покладіть ноутбук на місце, з якого обох буде добре видно. Для прикладу, залишити ноутбук на кухонному столі. Встановивши, зверніть браузер.

Важливо: усі мають тримати мікрофони виключеними. 

3. Зробіть пропозицію руки та серця.

4. Почувши, довгоочікуване «Так», повертайсь до ноутбука та показуйте сюрприз.

Спосіб №3. Замовити місцевий гурт, який би зіграв серенаду/улюблену пісню коханої.

Дуже актуально в ситуаціях, коли у вас є улюблений місцевий гурт. Домовтеся з ними про відео дзвінок, в якому зіграли би улюблену композицію коханої. 

Якщо бюджет дозволяє, то можете замахнутися навіть на відомих виконанців.   

Спосіб № 4. Створіть Париж в себе дома. 

Якщо скасувалася поїздка, то відтворіть атмосферу країни у себе дома. Приготуйте їжу з національної кухні, створіть плейлист пісень та прикрасьте кухню декораціями, що створили би атмосферу бажаної країни.

 Освідчення в Парижі

Гадаєте, що це нонсенс? Що ж, Luke McClong так не вважав. Через скасовану поїздку до Парижу, чоловік вирішив принести Париж до Вірджинії.

Посилання на твіт Erika Diffendal (лінк).

Спосіб №5. Квест 

Заховайте коробочку з каблучкою на заручини та проведіть до неї ланцюжок квестових завдань. Ваша кохана повинна знати, де шукати наступні підсказки, аби дійти до фінального сюрпризу. 

Якщо суть ідеї дуже сподобалася, однак в голову нічого путнього не приходить, то зверніться за допомогою  до квестових організацій. 

Порада: Якщо ви знаходитесь разом 24 години на добу і ви не знаєте, коли знайти можливість, аби всі підсказки/завдання непомітно розставити вдома, то зробіть це вночі, коли кохана спатиме. 

А як щодо каблучки на заручини?

Незважаючи на карантин, майстерня продовжує працювати та приймати нові замовлення. Подивитися на прикраси не вийде, адже шоуруми зачинені. Зате менеджери з радістю зможуть надіслати фотографії бажаних прикрас на своїх пальцях, аби знали як каблучка виглядатиме наживо. 

Важливо знати: доставка прикрас здійснюється за наш кошт 

Якщо ви не знаєте, як вибрати каблучку на заручини, то рекомендуємо прочитати нашу статтю. В ній є всі необхідні рекомендації щодо вибору каблучки.


(4.7 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: