Як носити каблучки?

22.07.2021
vieved   2074

Обручки, каблучки для заручин, каблучки — кожний виріб абсолютно унікальний та символізує різні поняття. Ювелірні прикраси мають здатність говорити без слів, саме тому, важливо розуміти, на яку подію дарувати\одягати ту чи іншу модель.

Немає чітких правил щодо того, на якій руці ви здебільшого носите ювелірні вироби. Винятком можуть стати обручки та каблучки для заручин.

Бо, певний фасон або каблучка на конкретному пальці — здатні варіювати значення і символіку прикраси. Тож перед тим, як тішити себе новим виробом, ознайомтесь з ювелірним етикетом. Ми зібрали все, що вам потрібно знати!

Що враховувати при носінні каблучок?

Доповнення до інших аксесуарів 

Більш прості каблучки здатні значно доповнити інші аксесуари, оскільки їх можна використовувати як для повсякденного, так і для офіційного одягу. Також, вони можуть скласти чудовий дует з іншими каблучками на одній руці. 

Вибір пальця 

Деякі пальці наділені певним символізмом, тому місце розташування вашої каблучки іноді може сказати багато про вас. Найкраще дізнатися, з чим пов’язаний кожен палець, перш ніж вирішувати, де і як ви одягаєте прикраси. Про значення ви дізнаєтеся трохи нижче.

Особистий стиль

Якщо вас приваблює мінімалістична мода, вибирайте маленькі витончені каблучки, які підкреслюють чіткі лінії. Віддаєте перевагу чомусь більш ефектному? Задумайтесь над особливим дизайном прикраси, що ви виходить за межі стандартів і класики. У будь-якому випадку, пам’ятайте, що не існує правильного чи неправильного способу носити каблучку. 

Розмір каблучки

Існує декілька способів дізнатись розмір ювелірного виробу:

1. Перевірити розмір в одному із ювелірних шоурумів. Якщо ви знаходитесь в Ужгороді або Києві, наші менеджери з радістю допоможуть із цим питанням. Майте на увазі, що ваша каблучка має зручно одягатися — не занадто щільно прилягати, щоб не виникало труднощів під час зняття, але й не ходити вільно, аби легко не злітала з пальців. 

2. Самостійно. Більш детально рекомендуємо про це дізнатися в нашій статті «Як виміряти розмір пальця».

Ваше вбрання 

Визначаючи, яку каблучку доречно одягнути, вам потрібно відштовхуватись від того, наскільки повсякденним чи офіційним є ваше вбрання. Яку б прикрасу ви не обрали, вона повинна виділити кольорову гамму вашого вбрання та бути «в унісон» з нею. 

Значення каблучки на кожному пальці

Мізинець

Каблучка на мізинці

Мізинець трохи ізолює каблучку від вашого тіла й руки, роблячи її більш виразною, що дає можливість обирати для себе неперевершений, та водночас креативний дизайн. Тобто, таке розташування каблучки привертатиме увагу за будь-яких умов.

Люди, які обізнані у символізмі, пов’язують мізинець з розумом та переконанням.

Безіменний палець

Каблучка на безіменному пальці

Найчастіше асоціюється із весільною символікою. Якщо мова йде про каблучки на заручини і обручки, то носять їх в залежності від віросповідання. Наприклад, католики носять обручки на лівому безіменному, тоді як православні — на правому.

Символічно, що безіменний палець асоціюється з творчістю та красою. А також очевидні асоціації з романтичними стосунками. 

Середній палець

Каблучки на середньому пальці

Каблучки на середньому пальці зустрічаються рідко. Частково тому, що вона прилягає до вказівного пальця, що може перешкоджати делікатним ручним завданням. Найкраще обирати мінімалістичні прикраси.

Середній палець символізує рівновагу та відповідальність.

Вказівний та великий палець

Каблучка на вказівному і великому пальці

Інстинктивно ми залишаємо ці пальці без прикрас, оскільки використовуємо їх частіше, ніж будь-які інші. Але каблучки, одягнені на вказівному і великому, не заважають сусіднім та одне одному. З цієї причини для них масивні каблучки чудовий вибір. 

До речі, згідно символізму, вказівний палець асоціюється з лідерством, силою й авторитетом. У переважній більшості суспільств каблучка на великому пальці — є знаком багатства або впливу, і вони, як правило, широкі або громіздкі, щоб це відобразити.

Скільки каблучок можна носити на руці?

Це залежатиме від каблучок. Як правило, клієнти звикли до одної прикраси на конкретному пальці, але є й парні варіанти.

Якщо вам до вподоби велика кількість прикрас — ви можете робити стильні поєднання, головне — аби кінцевий результат імпонував вам та виглядав доречно під той чи інший образ.

(
4.9
 з 5)

Поширити статтю

(
4.9
 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: