Вічність в мініатюрі. Колекція "Джерело життя" від Kochut Handcrafted Jewelry

Вічність в мініатюрі. Колекція "Джерело життя" від Kochut Handcrafted Jewelry

Вічність в мініатюрі. Колекція "Джерело життя" від Kochut Handcrafted Jewelry

Ювелірна колекція, яка надихає на життя.

Кожен день ми прокидаємося і зустрічаємо свій світ. У всіх він різний, індивідуальний і неповторний. У всьому світі немає ідентичних очей, або відбитків пальців, або рис обличчя. Навіть в близнюків рано чи пізно можна знайти помітні і яскраві відмінності. Ми живемо в різних частинах світу, містах, кожен день ходимо іншими вулицями, ніж інші люди в світі.

Нас об'єднують не країни, не міста, не бренди і часто - навіть не родина. Насправді нас об'єднує лише одне - дар, який був даний кожному з нас. Це життя. Справжнє, повне несподіванок і різких поворотів, але таке прекрасне і неймовірно захоплююче.

Життя, яке керує всіма нашими вчинками, думками і діями. Життя, яке постійно дивує нас непередбаченими подіями. Життя, яке створило нас, і яке ми самі вільні створювати кожен день і кожну хвилину.

Ми щиро любимо життя і хочемо подарувати Вам частинку цієї любові в кожній прикрасі. Особливо яскраво ми реалізували своє бажання в колекції «Джерело життя». Ні, це не просто гарна назва. Це вічність у мініатюрі, це мистецтво, яке поміщається в долоні, це любов до життя і подяка за кожну її мить.

Перша частина нашої колекції «Джерело життя» - це оригінальний комплект, який складається з каблучки, кулона і сережок (представлені вище на фото). Ці авторські прикраси виготовлені з білого і жовтого золота 585 проби, а також в них закріплені кристали зеленого граната, які радують око.

На створення цієї краси нас надихнула сама природа. Це вона створила такий гарний і сильний колір, який заспокоює душу і змушує людське серце розквітати і щиро радіти кожній миті. Як відомо, зелений колір володіє магічними і цілющими властивостями. Він допомагає знайти гармонію і мудрість, розслабленість і спокій. Подивіться на цю фотографію. Ми впевнені, що ви згодні з нами.

Життя ніколи не стоїть на місці. Воно - безперервний рух, розвиток, постійне формування. Ми враховуємо це в своїй роботі, і тому наша колекція «Джерело життя» також постійно вдосконалюється.

Доказ цьому - її друга частина. Це комплект з каблучки і ​​кулона невимовної краси. Їх потрібно побачити на свої очі, тільки тоді ви зможете відчути всю красу цих прикрас.

Це незвичайний кулон авторського дизайну. Це топаз, обрамлений срібним листям. Таке маленьке витончене мистецтво ви можете носити кожен день, радуючи себе і навколишній світ. А оригінальна каблучка з блакитним топазом в комплекті доповнить цю прекрасну картину.

Василь Ключевський, російський історик і письменник, один раз сказав: «Життя - не в тому, щоб жити, а в тому, щоб відчувати, що живеш.» І правда, кращі моменти, які залишаються в нашій пам'яті, - це періоди розвитку, вдосконалення, досягнення цілей. Кожен день може показати нам сотню різних облич. І наша колекція «Джерело життя» - не виняток. На фото ви можете побачити ще один чудовий комплект, що складається з каблучки і ​​сережок неповторного авторського дизайну.

Це золоті сережки з англійської застібкою, а також з ограненими смарагдами 1,2 карата кожен. У комплекті з ними - красива каблучка з ограненим смарагдом 1,1 карат. Його основа зроблена з білого золота 585 проби, а каст - з жовтого золота 585 проби.

Наостанок ми залишаємо Вам ще один комплект з нашої колекції «Джерело життя». Чи не правда, що він дійсно магічно привабливий для очей? Адже камені на сережках і каблучці - це опали, схожі своїм кольором на небесну гладь. Такі ж світлі, ніжні і безмежні.

Цей комплект об'єднує в собі загадковість і ніжність одночасно. Подивіться на фото і переконайтеся в наших словах!

І нехай прикраси завжди дарують Вам естетичне задоволення і прекрасні відчуття :)