Сила вдячності: ТОП-10 прикрас до Дня матері

13.04.2021
vieved   174

Вдячність — найкрасивіший подарунок. Ти можеш огорнути його в ювелірну прикрасу і принести тій, яку на всіх мовах називають найдорожчою. 

МАМА. Другу неділю травня в честь Дня матері ти можеш приділити найріднішій трохи більше своєї уваги, ніж зазвичай. Ти можеш відпустити все зайве і відчути тепло, яке може існувати тільки між мамою і дитиною. Неважливо скільки вам років, скільки між вами кілометрів. Скільки несказаних слів, і скільки сказаних, але дарма. Нехай в цей день не буде нічого важливішого за ваш зв’язок. 

Ми підібрали 10 прикрас, які наповнені теплом, весною і чистою любов’ю. Огорни свою вдячність в найкращий ювелірний подарунок.

1. Сережки «Дзвіночки» — з ними вона буде усміхатися частіше 

Срібні сережки до дня матері

Сережки «Дзвіночки»

Це аксесуар, який втілює спокій, безтурботність і жіночність. Пелюстки виконані зі срібла, а чарівна французька застібка — із жовтого золота. Нагадай своїй мамі про те, що на світі є ще одна причина відчувати радість — вона сама.

2. Кулон «Golden Leaf» — талісман улюблених спогадів

Ювелірні прикраси до дня матері

Прикраси «Golden leaf»

Перш за все він нагадує про теплоту осінніх днів, під час яких наше серце відкривається ніжній мудрості життя. Текстурна основа кулона складається зі срібла і золота. Як символ багатогранного Всесвіту, який носить в собі істинна природа материнства.

3. Кулон «Лісова вуаль» — щоб підкреслити глибину її погляду 


Кулон «Лісова вуаль»

Ми відзеркалили в цьому кулончику красу природи. Вуаль прикраси нагадує ту, яку створює мама, аби захистити своє дитя від життєвих труднощів і болю. Нехай цей кулон буде символом того інтимного світу, який існує тільки для мами і її дитини.

4. Кулон «Дерево життя»: тому що кожна жінка — Творець

Кулон дерево життя до дня матері

Кулон «Дерево життя»

Мама приводить нас у це життя і передає силу роду. Тому даруючи кулончик «Дерево життя», ви показуєте свою вдячність усьому поколінню. 

5. Браслет «Квітучий» — подарунок з ароматом весни

Срібний браслет для матері

Браслет «Квітучий»

Браслет, який претендує на звання найніжнішого аксесуара. ⁠Подаруй його, якщо хочеш зробити комплімент. Браслет має здатність дарувати відчуття легкості і неосяжної любові.

6. Каблучка «Нотр-Дам» — якщо вона мріє про Францію

Ювелірні прикраси до дня матері

Каблучка «Нотр-Дам»

Каблучка з колекції «Нотр-дам» створена з невимовною любов’ю до всього прекрасного і величного. Її дивовижний візерунок, схожий на м’які лінії собору Паризької Богоматері, додає каблучці елегантності та пишності. ⁠Це справді гідний подарунок, якому зрадіє кожна жінка!

7. Каблучка «Морська мрія»: сила стихії для найсильнішої жінки на світі

Срібна каблучка для матері

Каблучка "Морська мрія"

Та, яка дає життя. Яка втамовує спрагу, наповнює, заспокоює. Природа води так схожа з природою матері, що ця каблучка просто не могла не бути в нашому списку. 

8. Кулончик «Піон» — квітни, бо ти того варта

Подарунок на день матері

Кулони «Піон» 

Кожна неповторна якість людського характеру, кожен найтонший прояв душі — наче ніжні квіткові пелюстки, що збагачують світ новими відтінками барв та ароматів. Мама з дитинства леліє нас, аби ми ніжно розкривали свої пелюстки. Прийшов час подарувати їй квітку вдячності.

9. Сережки «Джерело життя» — тій, яка першою навчила нас любити світ

Золоті сережки з топазами

Сережки «Джерело життя»

Джерело життя — це ніщо інше, як любов до нього. Мама привела нас сюди і вона ж допомогла відчувати весь спектр емоцій і почуттів. Красу цього процесу не можна переоцінити. І саме вона надихнула нас на створення цих сережок.

10. Сережки «Герцогиня»: мама — найвищий титул

Золоті сережки з гранатами

Сережки «Герцогиня»

Сережки виготовлені з білого золота, а їхня поверхня розписана стильним авторським візерунком. Доповнюють цю картину гранати, які створені для того, щоб відбивати блиск щасливих жіночих очей. 

Подаруй щастя у вигляді прикраси і час уповільнить перед вами свою швидкість. Тому що душа не знає ні часу, ні відстані. Їй відома тільки любов.

(
4.9
 з 5)

Поширити статтю

(
4.9
 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: