Створіть свій стиль з чоловічими прикрасами Kochut

Створіть свій стиль з чоловічими прикрасами Kochut

Створіть свій стиль з чоловічими прикрасами Kochut

    Дізнайтеся більше про стильні та ексклюзивні чоловічі прикраси, що вражають незвичним дизайном та чоловічою аурою, яка від них випромінюється. 

    Чоловіки ставляться до прикрас по-різному. Деякі не люблять носити нічого, і знімають навіть обручки через дискомфорт і незвичку. Деякі люблять мінімалізм і строгість, носять виключно срібло або золото в єдиному екземплярі (наприклад, тільки перстень або браслет). А є й такі, що одягають і кулон з хрестиком, і браслет, і перстні. Це справа суб'єктивного смаку кожної людини.

    Марк Джейкобс сказав: «Я ціную індивідуальність. Стиль набагато цікавіший, ніж мода». Смак - це Ваші особисті відчуття, а ось стиль - це сприйняття оточуючими окремих деталей і образу в цілому. Чоловічі прикраси створюють не стиль в цілому, а деталі, які роблять його цілісним і яскравим. Особливо якщо ці прикраси зроблені якісно, ​​красиво і з хороших матеріалів. А ми, Kochut Handcrafted Jewelry, пропонуємо тільки такий варіант.

Колекція для справжніх лицарів

    Нижче представлена ​​наша модель чоловічого персня «Фортуна». Іноді нам здається, що він створений не в наш час. Думка про його створення прийшла до нас із Середньовіччя, з епохи лицарів та прекрасних дам, турнірів і королівських балів. З ним ви відчуваєте нову хвилю внутрішньої впевненості, рішучості, прилив сил. Це по-справжньому чоловічий перстень, він викликає повагу і захоплення своєю строгою красою.

    У колекції чоловічих перснів «Фортуна» представлені різні варіанти. Ми вважаємо, що чоловік повинен носити тільки оригінальні каблучки неповторного дизайну з благородними металами. Один з таких дизайнів - перстень для справжніх лицарів епохи Середньовіччя. Він виготовлений повністю з срібла 925 проби з оксидуванням.


    Наступний варіант з нашої колекції «Фортуна» — перстень, який об'єднує в собі два благородні метали (золото і срібло), а також 4 натуральних смарагди. По-королівськи красиве і гідне німого захоплення. Крім того, ми також можемо зробити написи будь-якого змісту на внутрішній і зовнішній стороні персня.


    Ще більш вражаючий варіант — незвичайний срібний перстень з авторською фактурою поверхні. Його основа зроблена зі срібла 925 проби, а на самому персні закріплений хрест із золота 585 проби. Але головне попереду — він інкрустований справжніми діамантами!


    Каблучка "Лев" — символ незалежності та влади

    А бачили нашу неперевершену модель чоловічого перстня «Лев»? Якщо ви подумали, що він підходить тільки відповідним носіям знака Зодіаку, то не турбуйтеся, це не так. Перстень «Лев» передає саму сутність чоловічої природи - силу, талановитість справжнього добувача, спокійну впевненість в своїх можливостях, бажання і здатність постійно захищати свою територію.

    Це неповторний перстень у формі лева з жовтого золота, покритий чорним родієм.


    Перстень мужності та сили

    А ось наш «Вернидуб». Що прикрашає чоловіка? Мужність, впевненість, цілеспрямованість та готовність слідувати за мрією. Високі ідеали. Вміння щиро дружити і бути надійною опорою для товаришів. Здатність завзято долати труднощі і не здаватися у разі невдач. Наш перстень Вернидуб саме для таких чоловіків! Він символізує незламність волі та силу характеру. Він підкреслює міцне осердя та гнучкий розум. Він візуально доповнює особливу внутрішню природу відважної людини.


Прикраса, з якою сила вас ніколи не покине  

  А що ви скажете про «Силу життя»? Прикраса, яке змушує думати по-іншому і відчувати пульс життя у себе в руці, як ніколи до цього моменту. Цей перстень не відпочиває на вашому пальці, - воно створює настрій, дарує світлі емоції і радість кожного моменту. Так, чоловік постійно повинен бути сильним. Але ця сила не тільки внутрішня, вона ще й наповнює його ззовні.

    Ми виготовляємо основу каблучки зі срібла 925 проби, а паросток — із золота 585 проби.