Серія прикрас «Екзальтація» — новий рівень краси

Серія прикрас «Екзальтація» — новий рівень краси

Серія прикрас «Екзальтація» — новий рівень краси

Ми зробили це першими в Україні — поєднали вишуканий сплав паладієвого золота і фантастичну техніку мокуме. До цього ми багато працювали із паладієвим золотом, а також зробили достатню кількість прикрас у техніці мокуме гане. Тому дуже логічно, що прийшов час спробувати поєднати їх. І те, що ми бачимо зараз, вартувало всіх ризиків та хвилювань.

Ось він — результат вдалого експеременту і найвибагливіших мрій наших клієнтів — перша четвірка прикрас в техніці мокуме з авторського сплаву паладієвого золота.  Вони темпераментні, вишукані і довершені. Вони претензійні і в них є на те причини. Їх не одягнеш у будь-який день, але будь-який день вони зроблять особливим. 

Серія прикрас з паладієвого золота

«Північне сяйво», «Софора», «Коштовна астролябія» — ці назви ви вже чули, коли йшлося про мокуме. Ми зберегли форму цих прикрас, змінивши головне — метали. Усіх їх об’єднує паладієве золото, травлене срібло та унікальна техніка виконання. 

Каблучка мокуме гане з діамантом

І зараз каблучка «Північне сяйво» — це історія про дорогоцінне паладієве золото, травлене срібло і неймовірний діамант. Без перебільшень, але це дійсно диво природи. 

Обручки з паладієвого золота в техніці мокуме

Обручки «Софора» — тепер це ще одна причина придбати каблучки в нас. Вони символізують гармонію природи, що породжує гармонію кохання.

Сережки з палададієвого золота та срібла

Сережки мокуме «Коштовна астролябія» — це зоряний компас, прикрашений чарівними смарагдами. 

Каблучка з паладієвого золота, срібла та діамантами

І абсолютна новинка — каблучка з діамантом «Ікіґай». Дослівно «ікіґай» перекладається як «причина, чому ви прокидаєтеся зранку». Створюючи ці вироби, ми пізнавали свій ікіґай. 

Серія прикрас «Екзальтація» — одягти, щоб відчути піднесення.

(3.8 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: