З любов’ю від життя — конкурс «Кращий ескіз»

З любов’ю від життя — конкурс «Кращий ескіз»
Тепер у кожного є шанс стати переможцем конкурсу «Кращий ескіз» і долучитися до благодійної справи.

Розпочався наш другий конкурс ескізів. Цього разу кожен із вас, незалежно від країни проживання, віку, професії, може створити малюнок давно омріяної прикраси. Ювелірні вироби, зроблені за ескізами переможців, будуть розіграні на благодійному аукціоні. УСІ ВИРУЧЕНІ КОШТИ ВІДПРАВЛЯТЬСЯ БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДУ «ТАБЛЕТОЧКИ», який допомагає онкохворим діткам та їх родинам.

Саме тому девізом цього конкурсу став наш слоган:

«З любов’ю від життя»

Що потрібно зробити для перемоги?

Намалювати ескіз прикраси (це може бути каблучка, кулон, обручки, сережки, брошка). Ваш ескіз повинен здивувати! Але при цьому прикраса, яка буде виготовлена за вашим рисунком, має бути зручною для носіння. Ми не обмежуємо вас у форматі створення ескізів: користуйтеся будь-якими матеріалами (олівцями, фломастерами, фарбами, ручками чи електронними засобами).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Ми не виготовляємо прикраси з емаллю, тому ескізи, де передбачений цей матеріал, не братимуть участь в конкурсі.

ВАЖЛИВО!

Кожен учасник може брати участь в конкурсі лише з 1 ескізом. Його потрібно надіслати на пошту competition@kochut.org. У лист додайте посилання на ваші особисті сторінки у FB та Instagram. Обов’язково вкажіть тему листа — Конкурс «Кращий ескіз».

Кожен учасник буде повідомлений про отримання листа з ескізом. Просимо всю інформацію вказати в одному повідомленні, не писати кілька разів.

ДЕДЛАЙН:

У конкурсі беруть участь усі ескізи, надіслані на пошту до 30.10 12:00.

Надсилати ескізи можна уже від сьогодні (14.09.)

ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

Відбудеться 6 листопада. Ними стануть 5 авторів найкращих ескізів, за якими ми виготовимо прикраси у двох екземплярах. Перші екземпляри ми відправимо переможцям у якості виграшу, а другі розіграємо на благодійному аукціоні.

Також автори ТОП-10 найкращих ескізів будуть відмічені на нашому сайті та на сторінках у соцмережах FB та Instagram.

❗️ Важливо: авторське право на ескіз залишається за творцем ескізу, право на виготовлення прикраси — за майстернею Kochut.

❤ Нехай щастить та великого вам натхнення!


(5.0 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: