Все про паладієве золото

Все про паладієве золото

Все про паладієве золото

Ми розповімо про один з найбільш загадкових та розкішних ювелірних сплавів. Мова ідеться про паладієве золото, яке викликає безліч запитань і притягує погляди. Ви дізнається, чому воно вважається настільки ексклюзивним та чудовим вибором для створення прикраси.

Для кращого розуміння матеріалу, рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею про «Проби золота»

У чому особливість паладієвого золота?

Паладієве золото має ряд особливостей, які відрізняють його від решти ювелірних сплавів. Воно виготовляється лише з дорогоцінних металів. До складу входять золото (аурум), срібло (аргентум) та паладій, який є замінником нікелю, що застосовується в класичному білому золоті. Однак, благородний склад це ще далеко не все.


Якими перевагами наділене паладієве золото? 

1. Чарівний колір. Зовнішній вигляд паладієвого золота — козир розкішного сплаву. Його шляхетний сірий відтінок легко привертає увагу та складає враження особливої прикраси.

2. Гіпоалергенне. Відсутність нікелю робить паладієве золото гіпоалергенним. Вам не потрібно покривати прикрасу білим родієм аби вберегти себе від прояву алергічної реакції на домішки. 

3. Надійне. Переживати за довговічність прикрас з цього сплаву не варто. Такі вироби мають чудову міцність та стійкість до зношування.

4. Преміальний клас. Сьогодні паладій має вищу ціну, ніж золото. Прикраси зі сплаву паладієвого золота носять найбільш вибагливі клієнти, які купують ексклюзивні ювелірні прикраси.

Які проби має паладієве золото та в чому різниця?

Ми працюємо з 585 та 750 пробою. Головна відмінність між ними полягає у співвідношенні золота, яке при високому вмісті (75 %) може надавати ледь помітної жовтизни.  Щоправда, візуально різницю складно помітити, особливо якщо ви не шукатимете годинами відмінність між кольорами. 

«Також не слід забувати, що 750 проба трохи м’якша і дозволяє реалізовувати найбільш запаморочливі ідеї ювеліра» 

Річ йде не тільки про красу, а й — інвестицію в майбутнє

У вас є можливість придбати не просто преміальну прикрасу, а й здійснити інвестицію в майбутнє. За останні два роки паладій продовжує зростати в ціні. Сьогодні він випереджає золото та платину, що можна добре помітити на графіках з біржи.  

Вартість паладію на біржі

Наскільки розповсюджене паладієве золото в ювелірному мистецтві?

Ми не досліджували ситуацію за кордоном, однак в Україні, ніхто не займається масовим або серійним виробництвом прикрас з паладієвого золота. Далеко не кожен знає про його існування, не говорячи вже про створення повноцінних ювелірних виробів. Тому, наразі, це ексклюзивне рішення для виготовлення унікальних прикрас преміального сегменту.

Якщо Вам стаття сподобалася, то ставте лайк й діліться нею в улюблених соціальних мережах. У разі, якщо виникнуть питання щодо публікації, залишайте коментарі :) 
(5.0 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: