Як навчитися підбирати прикраси до одягу

Як навчитися підбирати прикраси до одягу

31.08.2021
vieved   7200

Іноді нам здається, що деякі прикраси зовсім не для нас, але справа може бути в незнанні теорії. Не кожен з нас володіє основами стилю та розбирається як правильно підбирати прикраси під одяг. 

Але знаєте, є все-таки чудова новина: це можна змінити!

В цьому питанні нам допоможе Галина Архипенко — модель, стиліст, флорист. Ми зв’язалися з Галиною, щоб вона розповіла на прикладі наших прикрас про основи підбору.

Адже не існує дивних виробів, є просто невдало скомпоновані образи.

Передаємо слово Галині.

Основи, які необхідно знати

Аксесуари можуть кардинально поміняти характер образу. Базові футболка і джинси + активні сережки і підвіс / той же комплект одягу поєднувати з маленькими лаконічними гвоздиками в вухах. Погодьтеся, два різних ефекта.

Щоб зв'язати аксесуар і предмети гардероба в один гармонійний лук, потрібно звертати увагу на 2 важливі параметри: баланс пропорцій і фактур. Нижче розшифрую що я маю на увазі і детальніше розповім як навчитися підбирати прикраси до одягу.

1. Почнемо з основ. Активні елементи вимагають чистого по текстурам фону.

Наприклад, яскраві наповнені деталями сережки не варто поєднувати зі строкатим верхом. Відведіть колір або принт в одязі від насичених аксесуарів, в іншому випадку вони змішаються і жоден з пари не буде читатися.


Каблучка "Домінанта" чудово доводить вищезгадане. Навіть з її назви зрозуміло, що виріб не уживається з іншими такими ж фактурними предметами гардероба.

2. Розмір сережок повинен бути пропорційний рисами обличчя. Об'ємним — об'ємні аксесуари та навпаки. Пухким губам, широким вилицям відповідні за розміром сережки, інакше аксесуар втрачається. І навпаки, величезні сережки поруч з мініатюрними рисами обличчя будуть виглядати не гармонійно та не підкреслюватимуть сильні сторони зовнішності, а навпаки лише будуть відводити від них увагу.

3. Якщо простими словами описати яким чином працює гармонія, то обличчя круглої форми варто збалансувати витягнутими сережками. Гострим рисами обличчя підійдуть м'які округлі форми в аксесуарах.


Сережки «Лисенята» — мій абсолютний фаворит не тільки через чарівні візерунки, які місцями нагадують пшеницю, а й тому що у мене в зовнішності переважають гострі лінії і їм, як ви вже знаєте, дуже підходять м'які форми.

4. Не варто перевантажувати образ великою кількістю аксесуарів. Якщо розглядати людину як картину, то велика кількість дрібних деталей створить візуальний шум.


5. Не бійтеся міксувати золото і срібло, сьогодні це дуже актуальний прийом. Сучасна мода (та й світ у цілому) не про вилизаність, а про свободу від рамок і правил.

6. Кілька каблучок на одній руці? Чому ні! Маленький лайфхак — вибирайте каблучки різних форм і розмірів, це завжди додає глибини.


7. Гра на контрастах завжди притягує погляд, образ перестає бути плоским. Каблучка «Юпітер» через свій тонкий перламутровий перелив у поєднанні з круглою формою каменю, виглядає дуже жіночно. Круто було б підтримати його чимось більш брутальним або строгим в одязі / тканині. Тим самим ми тільки підкреслимо ніжність каблучки.


8. Мінімалізм і мода нульових вже стали класикою. Чистий виріб з однієї єдиної лаконічної деталі — завжди виграшна стратегія, адже the less is more. У простоті багато привабливості, якщо ви ще не відкрили її для себе, приміряйте каблучку «Стрічка Мебіуса».


(
4.9
 з 5)

Поширити статтю

(
4.9
 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: