Неймовірна історія колекції «Пташка»

Неймовірна історія колекції «Пташка»

Неймовірна історія колекції «Пташка»

...

На вулиці — весна 2017 року. Один з братів, — Роман Кочут, вийшов на прогулянку зі своїм сином. Син був ще маленький, всього один рік, — і дуже радів весняному сонечку. Вони гуляли в парку: було тепло і затишно, дерева тільки почали покриватися першими зеленими листочками, а в повітрі вже гуляла свіжість і цвітіння.

Батько з сином проходили повз дерева. І раптом дитяча радість заграла новими фарбами: до дерева прилетіла пташка, сіла на гілочку і заспівала. Дитина дуже здивувалася такому простому явищу природи: хлопчик посміхався і радів, ніби це було справжнє диво.


Для нього це була не просто механічна дія живої істоти. Для нього відкрився цілий новий світ: невже пташка дійсно може прилетіти і співати так красиво, так незвично?

Таке чисте полотно дитячого сприйняття світу — вміти радіти простим речам. Бачити диво в кожній хвилині життя. Дивитися на світ із щирим захопленням — ніби кожен новий день — це свято і щастя. Робити відкриття в кожному дереві, травинці, листочку, події, почутті.

Роман Кочут дуже яскраво запам’ятав цей момент. Повернувшись ввечері в майстерню, він зробив заготовку, а після втілив в сріблі і золоті співаючу пташку на дереві. Так дитячі емоції і чистота сприйняття світу стали передісторією для створення однієї з найвідоміших і улюблених колекцій прикрас від Кочут.

Класичний варіант «Пташки» — це срібна гілочка, покрита оксидуванням, з золотими бруньками і співаючою пташкою з жовтого золота. Каблучка дуже красиво виглядає на пальці, — наче це ціла картина, а не просто звичайна прикраса. Її зручно носити на пальці, тому що гілочка зроблена таким чином, що щільно огинає палець, але може розширюватися і звужуватися в разі потреби.

Але головне — відчуття краси, ніжності. «Пташка» надає особливу витонченість красивим жіночим рукам, а срібло і золото ідеально відтіняють колір шкіри в будь-яку пору року.


Пізніше ми почали трансформувати класичну модель «Пташки», додаючи в неї нові красиві елементи. Благо, у нас дуже творчі клієнти, які надихають винаходити і як говорив Стів Джобс, перевинаходити неймовірно красиві прикраси.

Так ось, з порцією натхнення від наших клієнтів, ми додали в «Пташку» золоті квіточки і діаманти, почали виготовляти її в білому і жовтому золоті. Трохи пізніше з’явився кулон і сережки «Пташки», які також можна замовити в будь-якому металі, з діамантами і без.


Уже в 2018 році (!) через рік після створення моделі, вона потрапила до Національного музею історичних коштовностей в місті Київ. У 2017 році «Пташка» була однією з найпопулярніших каблучок, лідер серед бестселерів. І не дивно, правда?

Її часто дарують коханій дівчині, сестрі, мамі. Також наша «Пташка» служить незвичайною каблучкою для пропозиції: відмова дівчини просто неможлива. А одного разу її також подарували як привітання матері з народженням дитини. «Пташка» — на всі випадки життя і на всі свята, бо вона точно стане приводом для щасливої вдячності.

Ось так, звичайний весняний епізод дитячого подиву від дива природи став приводом для цілої низки подій в житті абсолютно різних людей. Це важливий урок для нас.

Дійсно, немає нічого нового під сонцем. Але саме ви — творець, тому світ — це винахід на ваш смак.

Світ — це дзеркало. Якщо ви покажете йому радість і щастя, він точно відповість вам взаємністю. Любіть, і він поверне вам любов. Відчуйте подяку, і новий потік щасливих подій обов’язково настане у вашому житті.

Не думайте, що ви пізнали всі таємниці. Світ настільки дивовижний, що навіть в простому та повсякденному явищі можна знайти тисячу нових граней. Світ незвичайний: всередині вас і у всьому, що ви бачите і чуєте.

Межа між казкою і реальністю дуже тонка. А з прикрасами від Кочут і зовсім немає ніякої межі. Завжди вибирайте найкраще для себе і коханих.