"Душа і тіло" — колекція прикрас для душі

"Душа і тіло" — колекція прикрас для душі

"Душа і тіло" — колекція прикрас для душі

Душа і тіло - це дві субстанції, які здавалося б перебувають у вічному протистоянні. Письменники та діячі мистецтва порівнюють їх, як дві різні грані, не схожі один на одного. Тіло - відчутне і фізичне, а душа - неосяжна і існує тільки в нашій уяві, кажуть вони.

"Душа і тіло — не окремі сутності, а одне і те саме життя", — сказав Карл Юнг.

І ми згодні з цією сентенцією. Ми, Kochut Handcrafted Jewelry, вважаємо, що роз'єднати ці два поняття неможливо. Тіло — це всього лише оболонка прекрасної душі і піднесеного духу кожної людини.

Тіло живе, поки в ньому є душа, але й душа без тіла не може себе ніяк проявити. Для того, щоб людина відчувала щастя, душа і тіло повинні перебувати в гармонії як між собою, так і з навколишнім світом, так і з цілим Всесвітом.

Як говорили древні філософи: «Будинок захищає твоє тіло, в якому живе душа.»

Чи не про це хоче сказати вам наша дивовижна каблучка «Душа і тіло»? Ви дивитесь на неї, чи воно дивиться на вас, розкриваючи свою душу і показуючи золоте тепло? Ми вже не раз говорили, що золото - немов живий організм, який відчуває кожну вібрацію тіла свого носія. Людина, яка носить золото, відчуває себе особливою, неповторною, дорогою і близькою для свого оточення.

Ми зробили основу цієї каблучки з білого золота 585 проби і покрили жовтим золотом 585 проби. А посередині каблучки ви бачите дорогоцінний камінь - діамант вагою 0,1 карата (3 мм).

Це авторський індивідуальний дизайн, адже ми вміємо створювати тільки виняткові прикраси. Покриття, яке ви бачите на каблучці, - ручної роботи та авторського дизайну братів Кочут.

Каблучка цієї ж колекції існує також в іншому варіанті (нижче на фото). Ця модель - з діамантом 0.51 карата. Ви помітили, як частинки золота ніби потрапили в серцевину діаманта? Ми спеціально підбирали такий камінь для цього ювелірного шедевру.

У колекції «Душа і тіло» є не тільки каблучки, а ще й неймовірно красиві і оригінальні жіночі сережки. З ними жінка може бути тільки королевою і ніяк не менше! Вони створені для ніжної і чуйної жіночої натури, м'якою і в той же час по-жіночому вимогливою до себе і свого повсякденного образу.

На сережках ви бачите все те ж авторське покриття ручної роботи. Але ваш погляд привертає інше - прекрасні камені гранати, які вбирають в себе сонячне світло і віддають його їх носію.

Але це ще далеко не все. У нас в колекції є також привабливий і неповторний двосторонній хрестик «Душа і тіло». Ми виготовили його з оксидованого срібла 925 проби і золота 585 проби. Одна частина хрестика зроблена за допомогою авторської техніки обробки поверхні, яка примітна саме для цієї колекції, а інша - на диво схожа на малюнок дерева. Красиво, чи не так?

Ви думали, що в цій колекції є тільки жіночі прикраси? Ні, ми знову вирішили вас здивувати. Наостанок представимо вам дуже мужній і оригінальний чоловічий браслет «Душа і тіло». Його основу становить срібло 925 проби, а фактуру ми створюємо вручну шляхом наплавлення золота 585 проби. Це саме той браслет, про який ви завжди мріяли. Особливо якщо це буде подарунок для близької вам людини.