Чорні діаманти як альтернатива білим прозорим каменям

Чорні діаманти як альтернатива білим прозорим каменям

Чорні діаманти як альтернатива білим прозорим каменям

Розкішний, бажаний і оточений таємничою атмосферою, чорний діамант несправедливо залишається прихованим за сяйвом своїх братів. І з’являється у світі тоді, коли потрібно хочеться зробити вибір на користь чогось неочікуваного. Так, це справжній виклик буденності і на нього здатний лише той, хто готовий підкреслювати свою індивідуальність!

Ми звикли до білих діамантів: вони прозорі і грайливо пропускають крізь свою чистоту яскраве світло. Абсолютно протилежне явище відбувається із чорними діамантами, які буквально поглинають світло. Це викликано великою кількістю графітних пластинок у кристалі. Відтак, природа пропонує нам чарівний мармуровий блиск чорного каменю, на розгадку глибини якого потрібно більше часу.

Чи справжні чорні діаманти?


У світі і правда існують чорні діаманти. Порівняно з білими, їх кількість просто мізерна. Місце народження чорних діамантів обмежено: відомо всього два регіони їх добування — Бразилія та деякі частини Центральної Африки. До того ж, вони ніколи не знаходяться поруч із місцями добування безколірних і фантазійних алмазів. Це наштовхує на думку, що у чорних діамантів інша історія походження. 

Дехто вважає, що чорні діаманти виникли під дією радіації. Існують також припущення, що вони прилетіли до нас із космосу.

Хоча твердість чорних діамантів така ж як у білих, вміст графітних пластинок робить кристал крихким для обробки. Просто знайте — для огранювання чорного алмаза у вашій прикрасі, майстер доклав неабияких зусиль: відомо, що процес огранювання чорних алмазів потребує багато часу (іноді це може зайняти весь рік). 

Вартість чорних діамантів


Насичені чорні необроблені діаманти — велика рідкість у ювелірному світі. Багато чорних алмазів були додатково оброблені температурою. В підсумку такі алмази коштують значно дешевше тих, що мали насичений колір із самого початку. Разом із тим, їх краса залишається такою ж магнетичною.

Вартість чорних діамантів значно нижча вартості прозорих. Та справжня привабливість та цінність цих алмазів саме у їх рідкісному кольорі.

Чому саме чорні діаманти?

Чорний діамант — чудова альтернатива білим прозорим каменям. Він несе у собі стриману красу і загадковість. 

І тільки його власниця розкриє секрет каменю, що немов дим огортає простір. Згадайте жінку в чорному короткому платті, яка йде вам на зустріч. Усе, на що ви зараз бажаєте дивитися — це її привабливий кошачий погляд. Мало хто здогадається, що розгадка саме в чорній сукні. Точно як і в маленькому чорному діаманті. 

(4.8 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: