Богема — колекція прикрас для жінок, що мріють стати зірками.

Богема — колекція прикрас для жінок, що мріють стати зірками.

26.02.2019
vieved   6003

Ювелірна колекція Богема від kochut – це втілення довершеної єдності стильних лаконічних форм та надзвичайно коштовного вмісту.

Дорога, граціозна, вишукана – ця колекція неодмінно зачепить серця тих, хто розуміє справжню вартість розкоші. Тих, хто цінує творчість у всіх її проявах. Тих, хто сам творить, надихає та навіть епатує.

Особливістю богемної серії прикрас став розроблений нами унікальний авторський сплав паладієвого золота. Це надзвичайно цінний та коштовний метал, що має благородний відтінок туманних сутінків. Паладієве золото, з якого виконані усі шедеври Богеми, стало чудовою основою для розкриття неповторного образу кожної каблучки.

Колекція ювелірних прикрас Богема

Пріма, Нова муза, Світська левиця, Мона Ліза, Сирена, Попелюшка – щоразу «звучатимуть» по-особливому, взаємодіючи з унікальними вібраціями харизми своєї власниці.

Таємнича краса коштовностей із колекції Богема подібно до дорогих нішевих парфумів: остаточно розкривається безпосередньо під час контакту з вашою шкірою. Ці прикраси стають інтуїтивним продовженням своєї володарки, її знаковою окрасою, її статусним символом. Вони підсилюють та намагнічують її. І тоді опиратися її чарам уже не взмозі ніхто.

На втілення цієї коштовної серії нас надихнула особлива творча атмосфера театральних прем’єр, художніх вернісажів, кінофестивалів та вишуканих богемних вечірок. Пориньте-но лише на мить у це шалене товариство: митці-живописці, скульптори, музиканти, поети, актори, їх прекрасні дами та кавалери, критики, меценати, музика і дороге вино. Дрібка інтриг та пристрастей у якості спецій. Ну і звичайно: запаморочливе сяйво коштовностей у світлі софітів і рамп.

Це сяйво ви неодмінно зауважите у кожній каблучці нашої богемної серії. Адже для оздоблення прикрас ми традиційно використали тільки натуральні й напрочуд гарні дорогоцінні камені. Камені зі своєю історією, характером та неповторними рисами.

Прикраси з колекції Богема від kochut пасуватимуть не всім однаково.

Тільки особлива, творча, яскрава та смілива особистість сповна відчує вишукану енергетику цих прикрас. Тільки та, що не боїться зіркової хвороби, зоряного пилу та польотів до зірок. Тільки та, що сама мріє стати зіркою – зможе виявитися їх повноправною володаркою.

 

(
4.5
 з 5)

Поширити статтю

(
4.5
 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: